Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy kb 2 hónapja belém élvezett a barátom! (Tervezzük a babát) És kb 2 hónapot késett aztán megjött de viszont ebbe a hónapban még nem jött meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem ertem. Ket honap kesesnel nem csinaltal egy tesztet?
2016. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Erre legbiztosabban egy teszt használata fog neked választ adni.
2016. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon tervezhetitek, ha 2 hónapja élvezett beléd, azóta nem...
2016. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
osztom az elöttem lévők hozzászólását
2016. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom de nem undok válaszokat vártam.. 2 tesztet is csináltam míg a távol voltam a munka miatt és egyik negatív a másik pozitív.
2016. dec. 6. 21:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem jott meg akkor lehetseges a terhesseg. Feltoltod a tesztedet?
2016. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ki kellene kukáznom de jólvan
2016. dec. 6. 21:15
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
De ezt egy szoval sem emlitetted. Es a varazsgombom meg pont elromlott sajna. Ha pozitiv volt a teszt es utana vereztel akkor dokihoz kene menni. O biztosat mondd.
2016. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Tuti kamu. Ennyire nem...
2016. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

"Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy kb 2 hónapja belém élvezett a barátom! (Tervezzük a babát) És kb 2 hónapot késett aztán megjött de viszont ebbe a hónapban még nem jött meg. Lehetek terhes?

2 tesztet is csináltam míg a távol voltam a munka miatt és egyik negatív a másik pozitív."


Tervezitek a babát, de utoljára két hónapja élvezett beléd a barátod, egyszer gondolom?! Két hónapot késett! Neked eszedbe sem jutott akkor tesztet csinálni, sem orvoshoz menni! Két hónap késés az 3 hónap terhesség már.

Aztán megjött és most ebben a hónapban megint nem?

És tesztet csak most jutott eszedbe csinálni? Orvoshoz meg még véletlenül sem mentél?

Igen lehetsz terhes, az is lehet, hogy vetélésed volt, nem menses, nem vagyok biztos benne, hogy felismered a különbséget! Elsősorban felelőtlen vagy és butuska!


Másrészt, ezt hogyan kéne értelmezni?


"...kb 2 hónapja belém élvezett a barátom! ... És kb 2 hónapot késett aztán megjött de viszont ebbe a hónapban még nem jött meg."

Csak nekem nem áll össze a sztori itt a hónapokkal. A két hónappal ezelőtt az 4 hónapja volt?

2016. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!