Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szúrkál a hasam? Azt...

Miért szúrkál a hasam? Azt mondta az orvosom (hő diagram szerint), hogy nincs peteérésem. Akkor miért szúrkál minden hónapban a hasam jobb oldalon, kb.3 napig, és a ciklus kb.19-20. napján?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 19:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
5 percig szájban és mindig egy időpontban. Barátcserjét szedem, és azóta nem olyan cikk-cakkos a görbe. És magasabb hőket is mérek. Előtte örültem ha 35,5-t mérek, de most 36,6-36,7 körül van.
2010. aug. 1. 20:37
 12/15 A kérdező kommentje:
Elöző hónapban 19-20. körül éreztem a hasszúrkálást. És még ennyit nem késett soha. 28-30 naposak voltak a ciklusaim eddig. Hormon vizsgálatom még februárban volt, a 14. napon nézték. Progeszteron kevesebb picit. A többi érték jó. Cisztám nincs.
2010. aug. 1. 20:49
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor ötletem sincs, én ezeket a teákat kapszulákat nem igazán ismerem, mármint nincs vele tapasztalatom. Úgyhogy én egyet tudok ajánlani, próbáld ki az Aviva tornát, ha van kedved. Én jól haladok, 80 napos ciklusaim voltak peteérés nélkül, több ilyenem is volt: [link]

aztán ilyen lett, ez mondjuk a legszebb: [link]

most is elég jól alakul, és beállt úgy néz ki 32 napra, peteéréssel.

2010. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A hasszurka előtti napokon van tojásfehérjeszerű folyásod, majd van 3 nap szárazság? Azt mondják ha igen akkor volt peteérésed és ovulációd.
2010. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Volt 2 napig. Én inkább nedves vagyok mint száraz. A menzesz előtt, után szoktam az lenni.
2010. aug. 2. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!