Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legfeljebb 3 hetes terhes...

Legfeljebb 3 hetes terhes lehetek. A ciklus 13. napján az ultrahang 19mm-es endometriumot és a jobb ováriumban 20mm-es foll. -t jelzett.3 napja volt ez. Azóta a mellbimbóm kicsit sötétebb. Keddhez 2 hétre kell kontrollra menni. Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jön meg a mensid lehet.
2009. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

most a ciklus 16. napján vagy, vagyis, ha a 13. nap három napja volt. e szerint nem vagy terhes, hanem ha normál a ciklusod, akkor épp most vagy/voltál termékeny. az endometrum a méhnyálkahártya vastagsága, ami elég vastag, azt nem tudom, hogy túl vastag-e peteéréskor, az ovárium a peteféstek és a 20 mm izé a tüsző, ami szerimtem ideális a megtermékenyülésre.

terhes nem vagy, mert ha az lennél nem érne petéd.

2009. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha voltatok együtt, terhes lehetsz mert jo minden eredmény, és ha terhes lettél mélg csak 1 vagy 2 napos még be sem ért a méhbe és be sem ágyazodott. viszont sztem vastag a méhnyálkahártya. 19 mm sok.. nekem azt mondta a dokim 6 és 9 mm a peteérés idején az a jo.. mensi elött jo a 8 vagy 9 mm is.. ha valaki terhes lesz utána vastagodik meg mikor beért az embrio.
2009. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!