Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 DPO, negativ teszt, lehet...

11 DPO, negativ teszt, lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt még valaki, 11 dpo környékén?

Reggel csináltam egy facellet, negatív lett :( Van még remény? Ovumat tutira tudom.



2020. jún. 15. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 16.dpo-n lett halvány, de egyértelmű pozi. Tény, hogy előtte nem teszteltem
2020. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
11.dpo sok esetben korai teszteléshez.... első tünetnek nem viccből mondják a kimaradt mensit. Egyáltalán nem kötelező mensi előtt pozit tesztelni. Szóval visszakérdezek... miért ne lehetne később pozi? TÜRELEM!
2020. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell ilyen korán tesztelni ? Én is ma vagyok 11.dpo-n,de eszembe se jut..majd ha késik :)
2020. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nagyon türelmetlen vagyok tudom, mindig elhatározom hogy na a következő hónapban nem tesztelek előre, aztán jön a kisördög az utolsó napokban és nem hagy békén.. 🙄Tudom hogy magamat szivatom vele.

3.válaszoló,szorítok mindekettonkért. 🤞

2020. jún. 15. 17:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Köszi,én is nagyon izgulok ! 8-10. nap között rettenetesen szurkált az alhasam,szédülgettem,mindig olyan érzésem volt,mintha meg akarna jönni.

Nem beszélem be ezeket a tüneteket,ez volt az első próbálkozós hónapunk :)

Neked vannak valamilyen tüneteid ? :)

2020. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mint ha én irtam volna :D hasonló, nekem tegnap feszült egész nap az alhasam, olyan érzés volt mint ha húzna lefelé, szédülés pedig tegnap előtt volt inkább, de csak mikor felálltam, épp ültettem a kertben es minden felállásnál elszédültem, de ezt betudtam az alacsony vérnyomásoknak 😅 még annyi, hogy a cicim fáj, oldalt, ha úgy fekszek, ez nálam a második eset 2 év alatt,szóval ebből is bármi lehet. Mást nem vettem észre. :)
2020. jún. 15. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem baba lesz mindkettőnknek,nekem sose volt mensi előtt semmilyen tünetem :)
2020. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is. 🤗

Nekem nagyon változó, valami mindig van ami más, ez a 8 hónap, hogy próbálkozunk, elég nehéz, kisfiamra 2 és fél évet vártunk, de valahogy most még türelmetlenebb vagyok.

2020. jún. 15. 17:49
 9/12 anonim ***** válasza:

A facelle teszt a legjobb ? Azt,hogy kell használni ?

Páromat én is elküldöm most Rossmannba :D

2020. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy mint a többit... :)
2020. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!