Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúrkál az alhasam, de az...

Szúrkál az alhasam, de az ovulációs teszt ma délután negatív lett. Lehetséges, hogy mégis ma van az ovulációm?

Figyelt kérdés

A hőm reggel, 35,4 volt ha ez bármit is jelent.

A telefonos applikáció szerint csak pénteken lesz a peteérésem..

Akkor mik ezek a szurkálások?



2020. jún. 15. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ha egy héttel előtte már vannak ovus tünetek. Semmi extra, ha negatív az lh teszt, akkor nincs most ovud, a hőd meg baromi alacsony :D Vámpír vagy? :D


Péntek azért még messze van, ilyenkor egy egy nap is nagyon sokat számít. Ráértél volna szerdán kezdeni a tesztelést. (tudom a tünet miatt teszteltél)


Nyugi, a tünetekre sajnos nem mindig lehet adni. Nekem ovu mentes ciklusban is jöttek a tünetek ovu meg sehol... a tesztnek hihetsz leginkább meg a nyáknak. Ovu mentes ciklusban a nyákom sem érkezik... mikor meg van ovu akkor napokig brutál.


Sok sikert! Légy türelmes :)

2020. jún. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem is fura mert ma még kevesebb volt a hőm 34,80! Igaz egy 1500 ft-os hőmérő a Brendon bababoltból, de azt mondta az eladó hölgy hogy viszonylag pontos.Ezért is ódzkodtam mindig a hőmérőzéstől, mert ezek a digitális hőmérők szerintem nem jók.

Higanyossal meg nincs kedvem méricskélni reggelente.

2020. jún. 16. 11:48
 3/7 A kérdező kommentje:
ma van nyák is, ami azért feltűnő mert nekem szinte alig van úgy általában, viszont ma is negatív a teszt. Corax-x teszt
2020. jún. 16. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom tényleg napokkal előtte is lehet és a hőm nekem is hasonlóan alacsony!:)
2020. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenem van, azt írja a kívül mért hőmérséklet fél fokkal alacsonyabb..ezt hogy érti?

a hónaljban mért hőmérséklet pl. ha nekem 35.4 volt akkor valójában 36.4?

2020. jún. 16. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Babatervezéshez és ovu megfigyeléshez, nem jó hónaljban mérni, mert millió dolog befolyásolja a hőt. Izzadsz egy kicsit, melegebb a takaró, nyitva az ablak, akármi.


Maghő kell, ezért úgy van, hogy végbélben, vagy hüvelyben mérve a legpontosabb, hiszen oda nem hatol be a külső hőmérséklet, tehát ott lényegesen lassabban változik a hő. Utána a nyelv alatti, ez még elég pontos tud lenni, kivéve, ha egyértelműen tudod, hogy állandóan nyitott szájjal alszol, akkor ez sem jó. Hónaljban meg totál fölösleges mérni, az aztán össze vissza lesz.


Én nyelv alatt mértem, sokáig csipogós digitálissal, gondolván gyors... majd meguntam, mert mindig bosszankodtam, hogy felkeltem vele a párom xD Meg utána olvastam, hgoy azt is csipogás után még bent kell tartani 3-5 percet, így váltottam inkább a higanymentes új verzióra (nevét nem tudom, de olyna mint a higanyos) 5 perc és csókolom, simán kilehetett bírni.


Ha gyanusan nem jó a görbe, akkor mérési hiba van. Merülő elem, rossz helyen mért adat, ha meg nagoyn keveset sikerül aludni, akkor meg már fölös a mérés, vagy jelölni kell, hogy az nem pontos .Legalább 4 órát egybe kell aludni a jó eredményért. Ezért pl aki éjszakás is tudja használni. Ha napközben 4 órát alszik legalább.


Remélem tudtam kicsit segíteni :)

2020. jún. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó. Igen sajnos tisztában vagyok vele, hogy a digitális hőmérő nem a legjobb. Alapból is ódzkodtam a hőmérőzéstől, így egyelőre max nyelv alá váltok, meg plusz mellette figyelem az ovu teszteket..

Addig várok a szeretkezéssel amíg nem lesz pozitív..

Amúgy is megyek csütörtökön nődokihoz így akkor majd ő is tudja mondani hogy mit lát.

2020. jún. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!