Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24.ciklusnap történhet Beágyaz...

24.ciklusnap történhet Beágyazodás vagy az mar késő ?

Figyelt kérdés

Ovum 7-8-9.korul lehetett de inkább 8-9.ezeken a napokon nagyon szurkalt a hasam 9.eggyutt is voltunk ,Ja es előtte 2.is volt aktus

15.ota fajdogal a méhem minta meg akarna jönni utóbbi két nap hasszurka de mára mar elmúlt nagyjából az érzés 5-6 nap múlva nem kene megjönnie Ja es megszakítással voltunk együtt lehetséges hogy sikerült a Beágyazodás ?



#Teherbe esés Beágyazodás
2020. jún. 17. 16:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy ovu napjaim a 16-17-18. Ciklusnapokra esik
2020. jún. 17. 16:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 8-9 voltatok utoljára együtt és 16-17-18 az ovud ideje akkor 0% az esélye annak, hogy beágyazódás legyen.Főleg ha terméketlen napokon még megszakítással ,,védekeztetek" is.

Ha teherbe szeretnél esni, egyrészt ne védekezzetek és inkább az ovu környéki termékeny napokon kellene szexelni.

2020. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

termékeny napjaim voltak írtam is 2-9ig tojas fehérje nyák volt ebben az egy hétben 2.es9.valt aktus 8.es9.volt tusző repedés éreztem is mert nagyon fajt a bal oldali petefészkem .

Köszi hogy írtál .

2020. jún. 17. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg én értelmeztem félre amit írtál.Ne haragudj!Szerintem,ha a párod gyakorlott a megszakításban akkor nagyon minimális az esélye a terhességnek.
2020. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet én fogalmaztam rosszul ,szóval a Ciklusom alalaban 29-31naposak na es 23.an jött meg 29.ig tartott . 2.tol9.ig volt peteérésem es szerintem 8. es9. volt tusző repedésem ezeken a napokon fajt nagyon a hasam 15.16.kezdtem érezni menzi görcsöt ez mára elmúlt néha faj egy picit ha nagyon figyelem magam .menziig kb 5-6napom van.

Remelem most mar érthetőbb. :)

2020. jún. 17. 19:57
 6/7 A kérdező kommentje:

Semmi gond es köszi meg egyszer hogy írtál .

Hat nagyon hevesen voltunk nemtől mi lesz majd nemsokára kiderül.

Amúgy mar van egy kislányunk ot terveztük is

2020. jún. 17. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Megszakitassal nem sok esely van a teherbe esésre.
2020. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!