Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom használja e még...

Nem tudom használja e még valaki de azért egy próbát megér 😇 Először is röviden Március 21.én meg jött normálisan 5 napot Majd április 18.àn barnàztam (ami én nálam soha nem fordult elő)19.en megjött ugyan úgy 5 napig de nem annyivolt?

Figyelt kérdés
Na de én 31-6 ig voltam "termékeny"és az alatt egyszer sem védekeztünk mondjuk amúgy sem 😁 és azóta kb másfél hete mindennap fejfájás, hányinger, szédülés,és néha erősebb mejfàjdalom is társul illetve szurkálodas is lent ,de a legfontosabb a teszt idáig negatív volt hogy ez lehetséges hogy terhesség csak később fogant? Köszönöm szépen a segítséget ❤️

ápr. 29. 12:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Vereztel nem vagy terhes

Szívesen.

ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Édes Istenem...megjött...tészt negatív. Mi a kérdés ???? Az lehetséges csak, hogy elmegy a maradék eszetek is a nagy babatervezèsbe. Én is sokáig vártam a babára hidd el, de most már baromira unalmasak ezek a kérdések.... Megjött de....negatív a teszt de...a bal fülem nagyobb mint a jobb? Lehetek terhes.... Kapjatok már az agyatokhoz.
ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Nézz utána a teherbeesés menetének, ált.isk. 8.o. tananyag.

Nagy katyvasz van a fejedben, kérdező.

ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
"mejfájdalom" Micsoda??
ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Jézusom te hallodtàl olyanról hogy későbbi fogantatás?? Illetve hogy ugyan úgy megjön mikor kismama mert én igen...sőt az első gyerkőcnél is megvolt 2 hónapig csak ott be kerültem kórházba és úgy derült ki ...!

És képzeld el beszéltem a nőgyógyászommal aki épp mondta hogy van ilyen és végül mégis baba lesz de látom itt nem sokan hallottak még róla

ápr. 29. 12:44
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ritka, de előfordul, hogy van vérzés terhesség alatt. De ha a teszt negatív, akkor az 100%.
ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
5# nyilván 😅🤦
ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Lesújtó, hogy ilyen emberek nevelnek gyereket. Szomorú
ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

#5!Akkor már megkérdezetted volna a dokidat is. Szívesen 😁

Üdv, Dr.Gyakori

ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

1. A terhesség ideje alatti vérzés, -mikor a test emlékszik mikor kellene mentsruálni- az lényegesen eltörpül egy normális menzesztől. Igen tudom mert első terhességemnél volt, de ettől függetlenül a tesztem pozitív volt.


2. Tünetek csak a hcg hormon megjelenésétől számítva vannak, ami még csak beágyazódás után van, akkor viszont a tesztnek is pozitívnak kellene lennie.

Minden más max pms tünet.



A fejfájás megint csak hormonális változás miatt lehet, de akkor a tesztnek pozitívnak kellene lennie..

ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!