Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a megbízhatóbb, az...

Melyik a megbízhatóbb, az ovulációt illetően: termékeny nyák jelenléte+ovulációs fájdalom, vagy a one step, vaterás ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A teszt. Van, aki ovuláció előtt/után tapasztal tüneteket.
2020. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A legmegbízhatóbb, ha orvosi szempontból minden téren makkegészségesek vagytok mindketten, és rendszeresen szexeltek akkor, amikor JÓLESIK.
2020. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, az megvan :) Csak már nem vagyok 20 éves és egyszerűen kíváncsi vagyok, jól működök-e :)
2020. jún. 17. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem a nyák! Hiszen az tartja életben és segíti a katonák útját!
2020. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs nyák, akkor a sperma nem tud feljutni!
2020. jún. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából a teszt idegesít - sosem használtam, hozzáteszem. Az elején halvány, alig láthatóak voltak, majd pár napra rá azokhoz képest erősebb, de még negatív. Azt gondoltam, hogy na, már nincs messze a pozitív, erre utána újra alig látható. Mindenközben meg érzem az ovulációs tüneteket. A fájdalomtól számított 14.napra szokott megjönni.

Közben kicsit utána olvastam, sokan panaszkodtak erre a tesztre, hogy más márka full pozitív volt, amikor a one step halovány. Pedig papíron érzékeny...

2020. jún. 18. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!