Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem a terhesség jelei?

Nem a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A ciklusom második felében vagyok, ovuláció után. Már kb. Fél éve minden menstruációs ciklus során közti vérzéseket tapasztaltam, aktus után is sokszor. Az utóbbi héten végig barnás-rózsaszínes folyást, és erős petefészekszúrást éreztem, a petefészkem nyomásra is érzékeny, fáj. A peteérés-napok elején voltunk együtt a párommal, védekeztünk, az óvszer nem sérült meg. Rá pár napra kézzel segített ki, és utána indult el ez a barnás folyás, mostanra kezd elmúlni. Ha beágyazódás történt volna, akkor az nem járna ilyen hosszú fájdalmakkal és tünetekkel, nem? Mi más lehet a probléma a háttérben?

2020. jún. 13. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább lesz petefészek ciszta, mint terhesseg. Főleg ha védekeztetetk rendesen.
2020. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

VAgy valami ciszta, vagy hormon gond lehet, érdemes utána járni. És igen jól tudod a beágyazódás nem jár napokig tartó barnázással. Az csak egy gombostűfejnyi vérfolt. Barna sokszor progeszteron hiányra utal ami viszont fontos a teherbe eséshez. Tehát, ha a jövőben szeretnél majd gyermeket, érdemes már most utána járni mi ez a barnázás nálad, meg úgy amúgy is, mert az egészség fontos, és lehet eddig normálisnak gondoltad, de nagyon nem az.


Minden jót kívánok, és amint időd engedi, keress fel egy nőgyógyászt :)

2020. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ☺️
2020. jún. 13. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Hormonprobléma.
2020. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!