Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbémet?

Megnéznétek a hőgörbémet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a harmadik hőmérőzős hónapom, az első görbém szinte ugyanilyen, a második nem mutat semmit, de nagyon rosszul aludtam akkoriban. A mostanit a lenti linket eléritek. Aki otthon van a témában, ki tudná elemezni? Ezek alapján biztosan volt ovu, igaz? Esetleg van még esély a babára, ha a tegnapi (délutáni) tesztem negatív?

Köszönöm! :)


[link]


2020. jún. 20. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ebből úgy látszik, hogy elvileg megvolt a repedés. Viszont még csak 11. dpo-n vagy, még várj pár napot a következő teszteléssel.
2020. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, korán teszteltem, de van itthon pár darab, gondoltam hátha. :) :) amúgy valamiért az utóbbi 4 ciklusom csak 25 napos volt, így elvileg holnap megjönne. (Előtte mindig 27-28 napos volt, elég szabályos.)
2020. jún. 20. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerinten nem jol huzta be az ovut.

16.cn-on volt. Ha 12.cn-i meres biztos, hogy jo.ha az ketes, akkor jol huzta be. Nem ismerem az oldalt ahol vezeted, igy nem tudom az ures 3szog mit jelent

2020. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!