Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbémet?

Megnéznétek a hőgörbémet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez az első hónap,hogy hőmérőzök. (Nyelv alatt mérem,csipogás után még 3 percig)

Több helyen is vezetem a hőmet,hogy kitapasztaljam melyik a jobb.Nem tudom, hogy valóban megvolt-e az ovulációm, illetve, hogy melyik húzta be jó helyre, ha volt.

Reggel 8:00-8:30 között mérem minden nap, 6-8 óra alvás után. Nem kelek ki előtte az ágyból,nem megyek mosdóba,semmi.

Előre is köszönöm.


[link]


[link]



2018. nov. 6. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van. Ahogy leesik és utána felugrik a hő, ott van peteérés.
2018. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a masodiknal volt ovud.
2018. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A második szerintem is a jó! 😊
2018. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazuk a válaszadóknak, viszont nekem magasnak tűnik az alaphőd! Ha nem jön össze a baba fél éven belül érdemes lenne nézetned hormonsort!
2018. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A második milyen programmal van? Én ciklus.hu-t nézem, de sokak szerint nagyon pontatlan
2018. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első görbe pontosabban jelöl. Egy tizedes hőmérőd van vagy a program kerekít? A két tizedes pontosabb eredményt mutat.
2018. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

A második képen lévő az telefonos period calendar alkalmazással van, rózsaszín napló, virággal a tetején.

Két tizedes a hőmérőm, az alsó képen látszik is, hogy a mai hőm 36.81 volt. Hormonok közül eddig csak a pajzsmirigyemet nézték meg, más okok miatt. Az tökéletes eredményt hozott.

Azt olvastam valahol, hogy magas alaphőnek a ciklus első 2 hetében a 36.8 fölötti érték számít. Persze nyugodtan javítsatok ki, ha tévedek.

Csatolok egy képet, ahol látszik rendesen, hogy mit mértem.

[link]

2018. nov. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!