Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme ezeknek a praktiká...

Van értelme ezeknek a praktikáknak vagy csak szóbeszéd?

Figyelt kérdés
Hátrahajló méhhel jó taktika, ha emelt csípővel vagyunk együtt, gyertyaállás, vagy falra feltett lábak, stb. együttlét után. Ezek bevállnak, vagy csak butaságok, amik terjednek, mint a has alakjából nemre következtetni?

2020. jún. 21. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk a felpolcolt derékkal jött össze. :) közel 10 hónapig próbálkoztunk.
2020. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy hogy vagytok együtt mindegy, ha elélvezett benned, akkor nem árthat a a csípő megemelése, hogy ezzel is növeld az esélyt, de ez nem csak hátrahajló méhnél igaz.
2020. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

8 hónapnyi probalkozas utan, vegso elkeseredésemben kipróbáltam én is: “érleltem” a katonákat félóráig, felpócolt, parnaval alatamasztott fenékkel! Gyertyaállás nem ment 😂

Abban a hónapban várandós maradtam :)


7+4 hetes, hátrahajló méhű kismama :)

2020. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, gratulálok! :) De jó!
2020. jún. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!