Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki rendesen menstruált,...

Volt aki rendesen menstruált, időben megjött neki, de mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Sok ilyet olvastam, hogy terhes volt miközben rendesen menstruált. Van ilyen? Ha a darabos mensi az a méhnyálkahártya leválását jelenti, akkor a terhességnek nem lehet esélye, vagy mégis?

2020. jún. 21. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Az első 3 hónapban simán megjött.
2020. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Még két hónapon keresztül meg volt, ezért is lepődtem meg amikor az első ultrahangra mentünk, hogy már mennyi idős a bébi.
2020. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És a vérzésben tapasztaltatok változást?
2020. jún. 21. 23:01
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Ugyan akkor jött meg, ugyan annyi ideig tartott és mennyiségbe se volt különbség.

2-es voltam

2020. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Végig megjott, majd szülessel álmodtam, csináltam tesztet ami pozitív volt. 3 nap múlva dokihoz mentem aki egy 10 hetes magzatot látott. Volt ám meglepi bőven 😁
2020. jún. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyet kell tudni, ha vérzés van terhesség mellett, az a fránya hcg teszt attól még pozitív lesz... Tehát, ha úgy véled, te vérzés ellenére terhes lehetsz, csinálni kell egy tesztet, ha negatív és menstruálsz, akkor nincs terhesség!


Azért, mert történt ilyen egy két nővel, mint ahogy itt előttem is leírták, ez ritka mint a fehér holló. Létezik, de nagyon ritka, anyukám is rendesen menstruált, pedig már orvos is biztosította róla, hogy terhes velem. Viszont a darabos mensinél nincs terhesség. Mellesleg pl nekem a mensim nem mindig darabos. Tehát, ha te mindenáron babát szeretnél és azt gondolod, hogy az a bizonyos 0,1% vagy, akkor minden mensinél tesztelj egyet. De alapvetően egy épeszű ember nem gondol terhességre mensikor. Fentebbi nők is csak később tudták meg, hiszen eszükbe se jutott.


Létezik, ritka, tesztelj, ha bizonytalan vagy.

2020. jún. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
És akinek megjött még egy darabig, és tesztelt, a hője mindig fent volt? A terhességi tesztjén a 2. csík nagyon erős volt?
2020. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hőmérőztem, de mivel előrébb tartott a terhességem ezért előbb jelent meg a teszt mint a kontroll csík.
2020. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is kérdeznék azoktól, akiknek megjött a terhesség elején. Nektek a hadatok ugyanúgy görcsölt, mint amikor nem voltatok terhesek?
2020. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem is igy volt a lanyomnal,2 honapig ugyan ugy megvolt.

Ugyan akkor,ugyan ugy es a hasam is gorcsolt igy nem vettem eszre hogy terhes lennek.

3.honapban nrm jott meg csinaltam egy tesztet es pozitiv lett,azutan megerositette a nogyogyasz is.

2020. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!