Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe kérdés, aki ért hozzá...

Görbe kérdés, aki ért hozzá ránézne?

Figyelt kérdés

Láttam már pár hőgörbét és én is vezetem, de erre nem találok választ. Aki ért hozzá ránézne légyszi?

Ami a konkrét kérdés:

Ciklus végén, ovu utáni időszakban mitől ingadozik így a hőm? Eddig nem volt még ilyen


[link]



2020. jún. 23. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

A hőgörbe azért ingadozik, mert abszolút nem biztos módszer a méricskélés. A szervezet nem óramű, mindig van olyan csillagállás, hogy most épp miért leng ki a ritmusból.

A terhességi teszt választ ad majd a kérdésre. Türelem a ciklus végéig! :)

2020. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap már bepróbálkozok egy predictorral :))
2020. jún. 23. 07:12
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen normális, és nem is ingadozik :D Nekem terhesen és nem terhesen is ilyen ingadozós volt. Akkor lenne gáz, ha 5+ tizedeket ingázna. Teljesen szép görbe :D


Nézd meg előző görbéidnél melyik dpo-n indult lefele a hőd mensihez közel. Nekem volt egy nap és abból is tudtam, hogy baba lesz, hogy nem lefele araszolt a szokásos 1 tizeddel, hanem felfele :D Babához szép görbe, de én a holnapi alapján mernék csak tesztelni, ha holnap nem megy lefele. Sok sikert kívánok :)

2020. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elözőknél mindig aznap reggelre leesett és max 9ig meg is jött. De nem minden hónapban ilyen szép a görbém, remélem ez lesz a mi hónapunk :))
2020. jún. 23. 07:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Huh, akkor neked nem jó lehetséges terhesség megállapítására használni.
2020. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem
2020. jún. 23. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett a vege, szabad tudni?
2020. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!