Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek akad egy kis...

Ha valakinek akad egy kis felesleges ideje, ránézne a hőgörbémre? 12. dpon vagyok negatív teszttel a hátam mögött, megugrott hővel, derékfájással, vérzének nincs előjele. Köszönöm.

Figyelt kérdés

Igaz a tegnap 4 órával korábban mértem a többihez képest, de akkor is nagyon leesett. Ma viszont megugrott. Volt valakinek hasonló?

[link]


2018. okt. 4. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A beagyazodastol is leeshet, de szerintem megcsak a 9. napon vagy, mert szerdan ment fel az alaphod fole a hod. Ami igy akkor stimmelne is a beagyazodas idejevel. En meg varnek a tesztelessel 5 napot legalabb.
2018. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagyis rosszul irtam, mert nem a beagyazodasTOL esik le, csak megfigyeltek, hogy a beagyazodassal egyidoben gyakran leesik. Ovutesztet nem csinaltal esetleg? Nyakot nem figyeltel? Az adhatna tovabbi tampontot az ovu idejere, de nagyon max akkoris csak a 10. dpo-n lehetsz ma.
2018. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Lh tesztet nem csináltam. Igazad lehet, erre nem gondoltam, hogy később ment az alphő felé (eddig nekem 36,5 volt, ebben a hónapban magasabb) Viszont akkor is esélytelen, mert 16. cn-en voltunk együtt :( :(
2018. okt. 4. 11:31
 4/14 anonim ***** válasza:

2-3 nappal korabbi egyuttlet a legjobb persze, de nem lehetetlen ennyi ido utan sem, most olvastam nemreg egy kutatast arrol, ahol azt is vizsgaltak, mennyi ideig maradnak eletben a spermiumok, es meg 10 nappal kesobb is talaltak elot... Szoval nyilvan nem most lesz ra a legnagyobb eselyetek, de azert nem is lehetetlen.


[link]

2018. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

,,Other myths abound. Much has been written about mucus produced by the human cervix. In so-called ‘natural’ methods of birth control, the consistency of mucus exuding from the cervix has been used as a key indicator. Close to ovulation, cervical mucus is thin and has a watery, slippery texture. But precious little has been reported regarding the association between mucus and storage of sperm in the cervix. It has been clearly established that sperm are stored in the crypts from which the mucus flows. But our knowledge of the process involved is regrettably restricted to a single study reported in 1980 by the gynaecologist Vaclav Insler and colleagues of Tel Aviv University in Israel.


In this study, 25 women bravely volunteered to be artificially inseminated on the day before scheduled surgical removal of the womb (hysterectomy). Then, Insler and his team microscopically examined sperm stored in the crypts in serial sections of the cervix. Within two hours after insemination, sperm colonised the entire length of the cervix. Crypt size was very variable, and sperm were stored mainly in the larger ones. Insler and colleagues calculated the number of crypts containing sperm and sperm density per crypt. In some women, up to 200,000 sperm were stored in the cervical crypts.


Insler and colleagues also reported that live sperm had actually been found in cervical mucus up to the ninth day after insemination. Summarising available evidence, they suggested that after insemination the cervix serves as a sperm reservoir from which viable sperm are gradually released to make their way up the oviduct. This dramatic finding has been widely cited yet largely ignored, and there has never been a follow-up study."


Bocs, 9, nem 10 nap.

2018. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

17. cn-on éreztem az ovus fájdalmat, ezért veszem azt az ovu napjának. Nem tudom, szomorú, hogy kapszkodok már mindenbe.

(A kislányomnál egyébként 3,5 nappal az ovu előtt voltunk együtt, uh.minden lehet :) de reálisan: ez már túl sok idő...)

2018. okt. 4. 12:17
 7/14 anonim ***** válasza:

Az en terhes gorbem hasonlo csak 9.dpom esett le igencsak a hőm, aztan fokozatosa felszökött.

De nem.csak beágyazódastól lehet,az is megeshet h nem repedt meg a tuszo vagy ilyesmi és a progiszint nem emelkedik ahogy kellene.

2018. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Meg tudnád nekem mutatni azt a görbét? Megköszönöm :)

Nekem az a fura, hogy a ciklus 2. felében 36.7-8 szokott lenni, most pedig 36,9-37...

Mindenesetre megvárom amíg megjön és bejelentkezek az orvosomhoz, csak erőt kell hozzá gyűjtenem :(

2018. okt. 4. 12:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tegnap volt !Bár ovuláció fájdalom nem ekkor volt.

A holnapi hő megmondja.

Ez csak tipp volt részemről.Bocs ha nem így van

2018. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha 4 órával korábban merted simán lehet attól a leeses, nem hiába írják, mondják hogy azonos,közel azonos időben kell mérni.
2018. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!