Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan eset, hogy a One...

Volt olyan eset, hogy a One step teszten nem a helyén jelent meg a második csík? Nem halvány, hanem erős csík. Rendeltem az egyik oldalról és 4 db -ot csináltam meg és mindegyiknek a szélén volt. Nincs eláztatva. Száradás után is ott van, jó látható.

Figyelt kérdés
Lehet ebből baba vajon? Természetesen fogok venni más fajtát csak addig megöl a kíváncsiság. :) Hátha járt már így más is.
2020. jún. 24. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutass képet. Nem lehet, hpgy a ragasztás helyét látod?
2020. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2020. jún. 24. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz egy megbízhatóbb teszttel , ennek nem ott kellene lennie , de mégis érdekes ,hogy ott van 😀 Próbálj meg egy facelle tesztet :)
2020. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerinted van remény? Most úton vagyunk, munka miatt a férjemmel, de amint tudok venni, veszek. :)
2020. jún. 24. 09:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a többin nem dupla csík volt csak 1 ami olyan széles volt mint a controll csík. Szívat engem ez a teszt😂😂😂
2020. jún. 24. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lett hasonló a one step teszt, de az egyértelműen pozitív volt, a két csík a helyén volt, csak pluszban lett csík ott, ahol te is mutatod. Csináltam másfajtát is, hogy biztosan pozitív-e.
2020. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!