Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt napján és nemvárt...

Nemvárt napján és nemvárt utáni napon első vizeletből 3 pozitív teszt. Rá két napra nem első vizeletből két nagyon-nagyon halvány teszt. Elment a baba? (mindegyik teszt másfajta volt)

Figyelt kérdés
írjon akinek volt hasonló tapasztalata

2013. márc. 30. 11:14
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Nemvárt napján pozitív: sima clear blue, digitális clear blue, medilab

Következő nap: medi lab de jóval erősebb lett mint a előtte való napi

Rá két napra: medi preg és x-epil nagyon nagyon halvány pozitív


Felszívódhatott a baba?

2013. márc. 30. 11:16
 2/27 anonim ***** válasza:

a hcg hormon akkor is kimutatható volna... nekem 3 negatív tesztem van nem első vizeletből és 1 pozitív első vizeletből nem várt után 1 héttel mind.

szerintem még nincs "annyi" hormon... Vársz egy pár napot és megismétled biztos nem gyengül a csíkod hanem erősödik :)

2013. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
nem, egyszerűen másféle tesztekkel más erősségű csík jöhet ki. ugyanolyannal kellett volna tesztelned.
2013. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

most előttem egy ugyanolyan medi labot mint két nappal ezelőtt és nincs csík (jobban mondva ha akarom látom, ha akarom nem):( Akkor ennyi volt?

Ilyenkor mit kell csinálni? Várni, hogy megjöjjön vagy dokihoz menni? De ő ilyenkor még nem is lát semmit mert elvileg 4 hetes vagyok nem?

2013. márc. 30. 12:07
 5/27 anonim ***** válasza:
Medi-lab teszttel nekem is volt egy rossz élményem, 1 hét késés után is csak nagyon-nagyon halvány tesztet mutatott (2 dbos volt és miértne alapon elhasználtam a másikat is), mikor ugyanez a fajta teszt négy nappal előtte nagyon erős volt. Pár napra rá mentem el orvoshoz, és ott volt a baba. Szóval a tesztekben annyira nem szabad megbízni.
2013. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Kávétejszín ***** válasza:

Szerintem ne aggódj!

Én is nemvárt után 1 nappal két erős pozit teszteltem (egyiket reggeliből, egyiket délután), másnap "csak úgy" teszteltem egy újat, az meg nagyon halvány lett.

Bár (hál Istennek!) nem volt soha vetélésem, de ha jól gondolom, az vérzéssel jár.

2013. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

ez mindenképp 5 pozitív és 1 negatív/nem értékelhető teszt... Ne izgulj ott lesz az a baba. :)

Ha felszívódik is kutatható a hcg még. Nővéremnek egészségügyi ab. után 1 hónappal is pozitív tesztje volt, halványka de pozitív...

2013. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
hát nem tudom:( reggeli elsőből csinálok még 2 tesztem van még itthon, egy medi lab és egy facelle. Ha azok is negák vagy alig látható halványak, akkor ennyi volt szerintem, biokémiai terhesség lehetett:( Pedig úgy vártam ezt a babát már beleéltem magam...
2013. márc. 30. 12:36
 9/27 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló!

Igen, ez a félelmem, hogy felszívódott, de azért még kimutatható valamennyi hcg a vizeletből:(

2013. márc. 30. 12:37
 10/27 anonim ***** válasza:
kimutatható
2013. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!