Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan,aki csak egy...

Van itt olyan,aki csak egy ciklust várt ki vetèlès,missed ab után?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok érintett, de úgy gondolom, ha erre volt szükség, akkor annak valami oka van.

Tehát én mindenképpen megvárnám, amíg minden regenerálódik odabent. A doki mit mond? Ő jobban tudja, mi történt, mennyi idő kell, ilyesmi.

2020. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mèg semmit nem mondott,mert kontrollra később kell mennem
2020. jún. 27. 10:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt vetélésem műszeres befejezéssel, az orvosom azt mondta, az 1. ciklus után lehet próbálkozni újra. Mondjuk, csak fél évvel később sikerült újra teherbe esnem, de nem adódtak komplikációk.
2020. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Közben utánanéztem. A legtöbb cikk azt írja, hogy általában amint helyreáll a ciklus, nyugodtan lehet próbálkozni. Persze csak ha lelkiekben is készen állsz rá.


Például:

[link]


De ugye nem mindegy, mi volt az oka a vetélésnek. Ha nem magzati ok, hanem anyai, akkor azt mindenképpen orvosolni kell (persze csak ha ismert).


Egy másik szakvélemény szerint érdemes 2-3 hónapot várni:

[link]


Szerintem mind-mind egyedi eset, egyedi mérlegeléssel.

2020. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 27. 12:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem itt külföldön mind a nődoki, mind aki műtött 1 ciklust mondott. Sajnos vagy nem sajnos de az első vetélésre azt mondják, hogy ez természetes szelekció, nem érdemes túl sokat belegondolni. Persze, van akinek több idő kell, és inkább biztosra megy és kivizsgáltatja magát és a párját is.
2020. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt olvastam,hogy külföldön (Mo-n kívül az összes országban) egy normális ciklust javasolnak,mert azt vallják,ha felkészült a szervezet, akkor úgyis megtörténik a teherbeesés,ha még nem, akkor úgy sem fogan meg.

Érdekes,hogy ennyire különböző ebben az orvostudomány.

2020. jún. 27. 12:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a teherbeesésen van a hangsúly. Hanem hogy a méh nyálkahártyája mennyire stabil. Hiszen ezen is múlhat, hogy megmarad-e a baba.
2020. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem is volt menstruàciom a vetèlèsem ès a sikeres terhessègem közt.
2020. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9# és akkor azt honnan számolják?

Mekkora terhessèget veszítettèl el?

Gratulálok!!!

2020. jún. 27. 14:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!