Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 napja késik teszt negatív...

20 napja késik teszt negatív mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 1 hónap es 20 napja jött meg utoljára nem zárnám ki terhességet de csak óvszerrel voltam együtt tudni kell rólam hogy év elején 30 napig doxicilint szedtem ezután minden 2. Héten megjött illetve menstruacio előtt is óriási cisztáim vannak nem tudom hogy terhesség vagy ez áll mögötte
máj. 21. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kizárhatod a terhességet. Ilyen kaotikus ciklussal (előbb 2 hetente menstruálsz, utána meg 2 hónapig nem) fordulj nőgyógyászhoz, mert vagy a ciszták állnak a hátterében vagy/plusz még más is. Ez nem normális.
máj. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a stressz. Nekem egyszer stressz miatt volt, hogy 4 hónap után jött meg a következő, pedig akkor már be volt állva a rendszeresség.
máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami hormon zavar lehet még esetleg a háttérben. A terhesseget nyugodtan kizárhatod
máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!