Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallotatok olyanról, hogy a...

Hallotatok olyanról, hogy a gyerek megérezte a kistesó érkezését mikor még az anyuka nem is tudott róla?

Figyelt kérdés
Aznap mikor körülbelül a beágyazódásnak kezdődnie kellett a fiam nagyon nyűgös és hisztis volt, nem bírtunk vele. Rá 3 napra kezdte mondogatni, hogy “hugicám”. Megérezhetett valamit vagy csak az én fantáziám túl éles?

2020. jún. 29. 06:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, nem mondom, hogy nem hiszek a különös dolgokban, ez valóban érdekes egybeesès.

Mikor a lányommal terhes lettem pont aznap volt egy családi összejövetel, mikor már 2. napja késett és gondoltam veszek egy tesztet. Ami másnap reggel pozitív is lett. Na mint később kiderült aznap a húgom 5 éves lánya, hogy ki van a pocakomba. Amire Húgom csak legyintett, mert akkoriban sógornőm is terhes volt, azt gondolta összemos vmit a gyerek. Szóval ki tudja...

2020. jún. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
A gyerekem ovonenije a pozitiv teszt napjan ugy vart az oviban, hogy a gyerek azt kondta, jon a tesoja, tenyleg jon? :D Akkor teszteltem, mikor mar ferjem elvitte, neki is csak telefonban mondtam, szoval rendesen meglepodtem, mert direkt nem akartam elotte beszelni rola a 20 hetes genetikai ultrahangig. Hat ennek a tervemnek annyi lett, mert onnantol minden heten megjegyezte, hogy baba van a hasamban, es meg a kis kezeivel is mutatta a 8 es 9. heten is, hogy mekkora (es tenyleg...). Igy a 12. heti uh-ra mar vittuk magunkkal, mert ugyis tudta, hogy jon.
2020. jún. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Max a szopogatott csecsemo erzi meg, az sem a terhesseget, hanem a hormonális változás miatt a tej megváltozott izét érzi.

A nagyobb gyerekek a szülőkre reagálnak. Nyilván beszéltetek arról, hogy újabb gyereket terveztek, így ő beépítette a maga kis világába.

2020. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

2 eve vartuk, nem beszeltunk rola elotte, a nagyszulok kerdeztek ra parszor elotte 1 evvel, szoval lehet, hogy azt mondta vissza akkor eloszor a sikeres honapban. Utana sem beszeltunk rola elotte, mivel, mint irtam, meg akartamvarni a 20 hetes uh-t. Persze lehet, hogy este a szobabol csukott ajton at hallotta, mikor errol beszeltunk, vagy nem tudom :D

2-es

2020. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Mi nem akartunk még egy gyereket, védekeztünk is (pesszárium és gél hozzá, tudom hogy nem 100%os,de évekig bevált ez a módszer). Soha nem beszéltünk róla. Arról sem, hogy nem akarunk. Meg valószínűleg meg sem értette volna, mert 16 hónapos volt a lányom mikor teherbe estem. Elkezdte simogatni a hasam és mondta, hogy baba baba a hasamra mutatva.
2020. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

2,4!


Hidd el, valahogy megis elszoltatok magatokat.

2020. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Kislányom megfogta sogórnőm hasát és azt mondta,hogy baba van benne. Pár nappal pozitívat tesztelt.

Mi szerettünk volna babát ,tudták is a gyerekek, teherbe estem, kislányom kérdezgette,hogy mikor lesz már baba? Volt,hogy megfogta a hasam,és mondta,hogy még nincs baba.Várni akartuk a 12ik hétig,hogy elmondjuk, amikor mentem uh-ra kiderül,hogy már nincs szívműködés.

Én hiszek az ilyenekben,egyik ismerősömnek van képessége, a rokona ikrekkel esett teherbe, de a srác megmondta,hogy nem fognak itt maradni,mert nincs itt a lelkük. Később előre megmondta,hogy fiú baba fog születni,mert itt a lelke.

2020. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk bar terveztuk a babat, nem elso honapban jott ossze igy vegul nem tudhattuk mikor esek majd teherbe. Egyszer elmentunk egy fagyizoba es odajott hozzam egy 4 eves forma kislany es megkerdezte neked is lesz kisbabad? En mondtam nem tudom. Erre ő en tudom hogy lesz, a pocakodban van. Par napra ra pozitivat teszteltem es lett is baba.

Amugy apukaja odajott es mondta ize bocsi, nagyon hasonlitok a kislany anyukajara. Kerdeztem es o babat var, mondta nem.

2020. júl. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk 4 évesem kezdte azt játszani, hogy baba van a hasamban, kitömkötte plüssökkel a felsőm többször is.

Néha már idegesített, mert eszünk ágában nem volt gyereket vállalni akkor, mégis terhes lettem védekezés mellett, nagyon fura volt.

2020. júl. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Az én lányom, akinek nem lesz testvére, naponta kétszer megkérdezi, hogy van-e baba a hasamban, szerintem erre nem érdemes alapozni, a kisgyerekeket érdekli a terhesség, az enyém is berakja a pólója alá a maciját, nem jelent semmit, csak játszik, legalábbis remélem nem esik teherbe 12 évesen.
2020. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!