Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodás? kinek volt?

Beagyazodás? kinek volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Június 7iken volt az útolsó mensim. Kb 20ika körul ereztem az alhaszurkálást tehat körulbelul akkor lehetet ovúm. Csináltam 24iken egy ovu tesztet ami negativ volt már, de utana meg probáltam es mind pozitivak, ami nem tudom mennyire normalis. 2 naponta voltunk együtt, viszont tegnap volt kb 5 percig olyan mensis alhasfájasom utana meg egy közepes méretu barna folt a fehernemü.Azota se hasfájas se folyas. Elvileg 5iken lenne a nem várt de erdekel hogyan eltitek meg ezt a beágyazodast. meg vmi hormonzavarra gondolok (inen a pozitiv ovu tesztek es a folyasok), de van mar egy kisfiam vele konnyen teherbe estem. Köszönom (2ik probálkozasi hónap).
2020. júl. 2. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
26%
A barna pecsételés inkább hormonprobléma miatt van. A beágyazódásnak még mindig nincs tünete. Ez egy kis sejthalmaz, nem csinál vérzést.
2020. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!