Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetett barnázásom?

Mitől lehetett barnázásom?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel tapasztaltam egy kis barnázást, de csak toalettpapíron volt látható, ami délutánra el is múlt. Ilyen nyálkás, alvatt véres cucc volt. Utána néztem interneten,azt írták az beágyazódás. Nem szeretnék még babát, mindig védekezünk. 11-én kellene megjönnie. Kicsit most stresszelek hogy mi van ha mégis. Lehet korai volt de ma teszteltem az negatív lett. Egy hónapja kb. életmódot váltottam. Néhány ételt kizártam az életemből, és naponta mozgok is. Van hogy csak 15 percet de eléggé fárasztó is. Mitől lehet az ilyen barnázás? Minden esetben csak babára utal?

2020. júl. 3. 08:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem azt is írni, hogy amúgy nincs semmilyen tünetem. Nem fáj a mellem. Nem görcsölök. Egyedül ami van az a hangulatingadozás. Egyik pillanatról a másikra rossz kedvem lesz. De ez már egy ideje tart.
2020. júl. 3. 08:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Hormonzavar.
2020. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ilyen egyszeri?
2020. júl. 3. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon korán teszteltél. Sajnos nem lehet megmondani ennyire korán még... Nekem ugyan úgy volt minden a legelején, a barnázást kivéve. Azelőtt mensi előtt általában mindig barnáztam, mikor terhes lettem nem barnáztam.

Védekeztetek? Ha igen és baleset volt, esemény utáni tablettát felírathattál volna orvossal.

2020. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem történt baleset. Mindig védekezünk,mint ahogy már írtam. Van annyi eszem hogy felirassam a tablettát, ha valami történt volna.
2020. júl. 3. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lehetnél terhes?
2020. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!