Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29 napos ciklusban a 23....

29 napos ciklusban a 23. napon mitől lehetett barnázásom utána egy icipici vérfoltom?

Figyelt kérdés
Fájdogált inkább szúrkált a hasam tegnap egész nap ilyenem még nem votl azért kérdezem
2011. jún. 12. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló tünetem volt :) és hát baba lett belőle :) én csak a beágyazódásra tudtnék tippelni.. vagyis nálam tuti az volt!

Persze nem csak pici barnázás és pici vérfolt volt!

2011. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ha nálam is ez a helyzet és pénteken nem jöne meg kb mikor mutatná ki a teszt?
2011. jún. 12. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanez volt és baba lett, kétszer is.... Sajna a 3. terhességem vetéléssel végződött, de a 4. alkalommal ugyanez volt, mint nálad és 15 hónapos a kisfiam... Szorítok neked!!!

2011. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legkorábban az együtlét utáni 10-12 napon mutatja ki! ha valóban beágyazódás történt, akkor onnantól folyamatosan kezd termelődni a Hcg-d! de a beágyazódásnál még igen kevés! szóval akkor is várni kell legalább 5-7 napot! a terhességi tesztek legtöbbje 20-25mlU/ml érzékenységüek de ha sikerül qupido tesztet venned az 10mlU/ml -es és talán előbb mutatja ki! de azt tényleg csak reggeli pisivel!!!! csináld ha ennyire fontos! nekem az volt mert veszélyes helyen dolgozom! ezért ajánlották ezt a tesztet!
2011. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Korházban csináltatnám vizeletből a tesztet akkor azzal is legalább 1 hetes késésnél érdemes megcsináltatni?
2011. jún. 12. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

ha már késik, akkor a sima teszt is kimutatja!!! nem kell ezért kórházba menned.

ja, és most néztem nekem is a 23. napon volt uaz. és utána a 27 napon reggel csináltam pozitív tesztet! bár nagyon halvány volt - de ott volt :)

2011. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de mivel korházban van a nőgygyászomm így oda megyek szerintem
2011. jún. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!