Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek Mikor lehet az...

Szerintetek Mikor lehet az ovuláció?június 11 én megjött. tartott hat napig és július 11 én meg kék jönnie akkor mikor kellett volna nagyjából az ovulációm nak lennél a júniusi hónapban?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek!
2020. júl. 3. 10:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom az mennyire számít hogy nekem július 2.ig tapasztalatom nyákot azóta semmi.
2020. júl. 3. 10:20
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tudod mikor ovuláltál, honnan tudhatnád hogy 11-én kellene megjönnie. Olvassatok már utána kicsit. Mensi első napja + x nap és ovulálsz, majd + 12-16 nap és mensi.
2020. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék az ovulációd lenni. Júliusban nyaralni megyek nem érek rá.
2020. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Max két nap szokott lenni a differencia mint például április hetedikén megjött és aztán május 9 én és most június 11 én Szóval ez a két nap a differencia.
2020. júl. 3. 10:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam!
2020. júl. 3. 10:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fú hallod, tájékozódj A menstruáció nem a naptári napokhoz igazodik. Amúgy meg, az megvan, hogy egyik hónap 30, a másik 31 napos? De van 28 vagy épp 29 napos hónap is. És mindig 2 nap a különbség?
2020. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!