Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki az esedékes...

Van olyan, aki az esedékes menstruáció előtt nem érezte meg, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Még 3 nap van addig, de semmit nem érzek. Köröttem sokan mesélték, hogy érezték a beágyazódást. Görcs, szúró érzés, pecsételő vérzés. Én háromból két terhességemnél éreztem ilyet. De mindnél tudtam, hogy terhes vagyok, még a mensi előtt. Valahogy megéreztem, akkor is amikor csak becsúszott a baba. Most tervezzük a babát, de semmit nem érzek. Annyira hogy tesztelni sincs kedvem.

Volt mar így valaki? Hogy semmi jele nem volt, megis baba lett?


2020. júl. 3. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél, de ott nem is figyeltem magam egyáltalán. A másodiknál és a harmadiknál a szokásos pms tünetek voltak. Most pedig már előtte 3 nappal éreztem, hogy meg fog jönni, pedig nagyon biztató jeleket véltem.felfedezni magamon. Szóval ha semmit nem érzel, az még jót is jelenthet :)
2020. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem éreztem semmit, de később sem
2020. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem éreztem. Sőt másodiknál még volt 1 nap barnázás is, tuti voltam benne, hogy megjön. Aztán nem jött... :)
2020. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél éreztem, másodiknál nem. Csak az volt kicsit gyanús, hogy nem voltak erős pms tüneteim.
2020. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőződésem volt, hogy meg fog jönni, még csak nem is tudtunk "jókor" együtt lenni abban a hónapban, és ráadásul a pms tüneteim is nagyon határozottak voltak. Már előre szomorkodtam is, amikor csak nem akart rendesen megjönni (kis pecsételés volt egy nap). 1-2 héten belül szülök :) Szerintem inkább az a ritkább, amikor ilyen jól ráérez valaki, mint terhességeidnél.
2020. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknél sem éreztem semmit kb a 14-15. hétig - akkor kezdtem érezni a mozgásukat. Sok várandósság tünetmentes, csak mi nem hangoztatjuk olyan hangosan a semmit, mint a rosszullevős kismamák a valamit. 😊
2020. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokkal ritkább az, aki bármit is érez.

Én sem éreztem semmit, csak amikor már meg kellett volna jönnie, de nem jött.

2020. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!