Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 11 én volt meg a...

Június 11 én volt meg a menstruációm tartott 17 éig. Június 23.ától észleltem először fehér ragacsos nyák ot. 25-26.a fele kitisztult és utána két napig sűrű ragacsos lett Azután pedig újra hígabb lett és tartott július 2 áig mind nyújthatóvolt!?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik nap lehetett az ovulációm anyák alapján melyik nap a legvalószínűbb?
2020. júl. 5. 10:51
 1/8 A kérdező kommentje:
33 naposak a ciklusaim!
2020. júl. 5. 10:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján 25 vagy 26. Ha a ragacsos alatt tojásfehérje szerűen nyújthatót értesz. Az igazi ragacsos nyák már terméketlen. Nem tudnak úszni benne a hímivarsejtek. Szurkolok, hogy össze jöjjön. Akkor 13-ra nem várod gondolom.
2020. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat☺☺ akkor mikor csinálhatnék terhességi tesztet Engem az zavar hogy 2.áig tapasztaltam nyújtható nyálkát és hogy nem e akkora lehetett a peteérés mert legutolsó aktusok 27 volt és menstruációs ciklus után egyfolytába együtt voltunk Max1-2 nap kihagyással!
2020. júl. 5. 13:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat arra gondoltam hogy a ragacsos testápoló szerű nem nyújtható volt két napig utána megint elindult de a ragacsos előtt egyfolytában nyújtható volt max három napig
2020. júl. 5. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akár még beleférne a ciklusodba az is ha másodikán lett volna ovu. Akkor 12 napos lenne a luteális, ha 26 az ovu napja akkor meg 17 napos lenne a luteális. Mind a kettő normális. Lh tesztet nem próbáltad? Ovu után nekem is volt vizes folyásom pár napig.
2020. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj remélem másodikán nem az utolsó aktus 27 én volt ovulációs tesztet még Nem használtam mostani hónapban fogok megmondhatod hogy most harmadikán keményedett meg a méhszám és semmi nem jön azóta sem
2020. júl. 5. 13:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Megmondhatom ezt akartam írni
2020. júl. 5. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:

A méhszájamat sosem vizsgáltam, nekem az túl bizarr. :D De mindenki amit akar. Viszont így lehet a másodika jobban játszik.

Első baba lesz? :)

2020. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!