Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan babona, amely az...

Van olyan babona, amely az ikerterhességre ad "lehetőséget"?

Figyelt kérdés

Nyilván, tudom, hogy a babonák nem igazak, stb.

De annyi mindenre van népi mondás, babona, hogy érdekelne erre az esetre van-e? :D


2020. júl. 5. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Én nem hallottam róla. Viszont az biztos, hogy jobb nem kívánni az ikreket, mert sokkal veszélyesebb a terhesség, nagyobb esélye van a veleszületett betegségeknek is legalább az egyik babánál. Alapvetően az iker terhesség egy hiba, vagyis valahol olvastam, hogy nem egy normális jelenség. Nekünk is lettek volna, persze nem is maradtak, anyukám ikrei se maradtak meg. Én mai napig félek, hogy következő terhesség ikrekkel lesz. Nálunk benne van így a pakliban.
2020. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Annyit tudok, hogy fogamzásgátló abbahagyása után nagyobb az esély ikrekre.


De ez orvosi tény, nem babona.

2020. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!