Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem merek venni babacuccokat...

Nem merek venni babacuccokat előre, mert valaki babonából azt mondta, hogy akkor nem lesz baba vagy beteg lesz meg ilyen hasonlókat. Tényleg, elhiggyem? Valaki van még így?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan a 12. hét után már elkezdenek vásárolni!Ez csak babona!Aki hisz benne hisz,aki nem,nem!

Mennyi idős terhes vagy?

Én is el fogok kezdeni vásárolni minél hamarabb ha minden rendben van mert könnyebb apránként vásárolni mint egyszerre mindent!

2012. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy sokan babonából csinálják, inkább arról van szó, hogy ha ne adj isten mégis történik valami a picivel, akkor szívfájdító lesz nézni a kis holmijait, nem mellesleg pénzkidobás is.De attól nem lesz baja a babának, hogy vásárolsz. Én olyan 7 hónap körül kezdenék el vásárolni.
2012. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ostobaság. Ha a baba el is megy, attól még lesz másik, neki kell majd a ruha. Én vettem ruhákat, nem foglalkoztam ilyen baromságokkal.

Az meg egyenesen rosszindulat azt állítani, hogy a ruha miatt!! lett beteg a baba vagy amiatt halt meg. Mintha a szülő tehetne róla!!

2012. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia.


Én mind2 gyermekemmel kb a 20.hét után nekiálltam vásárolgatni.A végén nagy hassal amúgy se volt kedvem ilyenekhez.

Én nem foglalkoztam a babonákkal.

Megőrültem volna,ha közbe veszélyeztetett terhes leszek és nem tudok szépen mindent előkészíteni aztán minden a férjemre vagy szülés utánra marad.

A 33.hétre szépen megvolt minden és egészséges babáim születtek így is.

2012. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
én is a 12héten vásároltam a 3dik gyermekemnek semmi baja nincs elsö fiamnak már mielöt meg fogant szinte be szereutem mindent most is meg van minden és még csak tervezük a 4diket:-)
2012. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Csatlakozom az előzőhöz:)nekem sem fogant még meg a babám, de most anyagilag úgy állok, hogy amit csak tudok, beszerzek:-)unisex szineket, így jó lesz, bármilyen nemű lesz majd a baba.Ki tudja mire jön, megengedhetem-e, szerintem segítség lesz!NEM HISZEK A BABONÁKBAN!!Annyira szeretnék babát, bizom benne, hogy összejön!!
2012. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en elozo terhessegemnel is es most is csak azutan vasarolok miutan tudom a nemet. nem babonabol, csak nekem igy praktikus. kislanyom van, fiut szeretnenk. ha pl. jovo heten derulne ki a neme, jovo heten vasarolnek. (csak 6 hetes vagyok:D de jo lenne) alig tudom kibirni! lehet hogy kis feher bodykat csakis fogok venni:D es egy ket vastagabb dologt, teli baba lesz, elozo nyari volt. nem hiszem hogy valami baj lenne emiatt!
2012. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az esztelen vásárlásnak már a terhesség elejétől semmi értelme nincs, viszont ha már közel van a szülés és túl vagy a kritikus időszakon, akkor érdemes azért felkészülni NÉHÁNY babaruhával, textilpelenkával, kisággyal, mérleggel, meg ami tényleg szükséges. Az a baj, hogy sok kismamával teljesen elszalad a ló ilyenkor vásárlás terén...
2012. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert az első kisbabádnak - akit a legjobban vársz - szeretnél mindent megadni!Legalább is én biztosan, amit csak tudok!
2012. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!