Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szokatlan időben peteéré...

Lehet szokatlan időben peteérés? Úgy értem, hogy én mindig számolgatom a peteérés idejét időnként ovutesztet is használok.

Figyelt kérdés
Lehet akár menszi után vagy menszi előtt is peteérés?
2010. aug. 2. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De várj csak. Peteérés lehet ovu nélkül is. Vagyis megérhet a pete, csak épp nem szabadul ki. ÍGy alakul ki pl a policisztás ovárium szindróma. Na mindegy. Ha orvos írta, ám legyen.
2010. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom, hogy a peteérés egy folyamat, és amikor a pete kiszabadul akkor történik meg az ovuláció. Ezért előfordulhat, hogy a pete megérik, de nem szabadul ki valami miatt és esetleg később is próbálkozik a szervezet újra.

Na mindegy. A lényeg, hogy szex, szex, szex, nem csak a peteérés környékén, hiszen ahogy itt olvasgattam sokan váratlan időpontban estek teherbe.

2010. aug. 3. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!