Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még túl korai lenne igaz?

Ez még túl korai lenne igaz?

Figyelt kérdés
Peteérés után 3-4 nappal korai lenne a beágyazási pecsételés igaz?
2020. júl. 7. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos túl vagy az ovun? Mármint túl voltál 3-4 napja? Amúgy szerintem igen, korai.
2020. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen egészen biztos, csináltam tesztet. Csak 1 nap kimaradt ezért nem vagyok biztos benne hogy az volt az a nap vagy a következő.
2020. júl. 7. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez ovulációs vérzés. Megrepedt a tüsző, néha észreveszi az ember. Ovutesztet pedig minden nap csinálni kell, különben nem lehetsz biztos benne, egészen a negatív napig.
2020. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszámolok egy kicsit a helyzetről, hát ha valaki hasonló cipőben jár majd később és megtalaja ezt a kérdést. Most már biztos vagyok benne, hogy nem vagyok terhes, még mindig ugyan úgy barnás, rózsaszínes pecsételés áll fent. Én valami hormonális problémára tippelnék. Ha le zárul ez a koronás balhé akkor elmegyek orvoshoz és mindent is meg nézetek. Azt még elfelejtettem mondani utolsó hogy q nap maradt ki. És azután a nap után már full negatív vot a teszt.
2020. júl. 8. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!