Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok (a ciklus...

Ha terhes vagyok (a ciklus 14. napján voltunk együtt a párommal) akkor a következő menstruációm már nem is jön meg? Mikor érdemes tesztet csinálni, az együttlét után hány nappal/héttel?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Akkor nem jön meg


A menstruáció esedékes napján, ha nem jön meg.. utána, ha negatív, akkor 2 naponta, amíg nem pozitív de max 1,5 hétig

Ha nega és nincs menstruáció, akkor dokihoz menni

2020. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Ti komolyan nem tanultatok semmi biologiát, felvilágosítás sem volt? És ne gyere nekem azzal, hogy "hallottam olyat, akinek a szomszédjának az unokájának a barátnőjének megvolt terhesen", mert az kb millióból egy.
2020. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a kimaradás után 2 nappal csináltam, negatív volt. Az 5.napon pozitív. Most 5 hónapos a kisfiam.

Olyan meg nem létezik, hogy valakinek terhesség alatt megjön rendesen. Azt áttöréses vérzésnek hívják ami ugyan vér de kevesebb mint a menzesz és van hogy a színe is más. Csak valaki azt normálisnak tekinti és nem foglalkozik vele hogy eddig nem ilyen volt a menzesze. Ezért van hogy valaki 3. 4. Hónapba veszi észre hogy terhes mikor már nő a hasa. Ami elég gáz ha mondjuk a terhesség első 3 hónapjában alkoholt iszik, dohányzik, nem szed elég vitamint hogy pótolja amit a baba elvesz a szervezetéből.

2020. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!