Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 39 volt a leghosszabb...

Ha 39 volt a leghosszabb ciklus napom akkor mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha addig nem jön meg a vérzés, akkor a 39.nap reggelén ráérsz.
2020. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Es mikortól számoljam a legutolsó menzesztől?

Bocsánat őszintén nem szoktam figyelni ezekre,eddig nem szerettem volna babát.

2020. júl. 9. 13:56
 3/8 A kérdező kommentje:

39 nap letelt,ha jól számolom és tegnap csináltam is tesztet,nem reggeli pisiből délutániból,de negatív volt.

Lehet túl korán teszteltem?

2020. júl. 9. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy terhes.
2020. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy milyen tesztet vettél. Szerintem érdemes lenne egy 10-est venni (pl.Predictor Early) és reggeli első vizeletből csinálni.
2020. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy 25ös érzékenységűt,x-epilt az egyik rossz volt(rossz alatt úgy értem,hogy érvénytelen) a másik negatív.
2020. júl. 9. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam sosem x-epilt, de nem hallottam olyan jókat sem róla. Én Predictort próbáltam, illetve ClearBlue-t (simát, amelyik nem mutatja, hogy hány hetes vagy).

#5 voltam

2020. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Terhesség esetén, ha tudod az ovu idejét, akkor a nem várt napján már akármelyik teszt pozi. Ha nem tudod az ovut akkor sajnos csak tippelgetni lehet... 16 nappal ovu után minden tesz pozi lesz, ha van baba. Nekem x-epil nem várt napján szép erős pozi lett, előtte 4 nappal még igen csak szemmeresztgetős, de pozi volt. Ha van esély rá, hogy hosszabb legyen a ciklusod, akkor még lehet reménykedni.


Azoknak lesz későn pozi a teszt, akiknek később van ovujuk, tehát hiába gondolják, hogy jaj késik egy hete... mivel az ovu később van a mensi is később lesz, tehát még nem is késett nekik. Csak ugye ha nem figyelik a jeleket, nem ovutesztelnek, vagy nem követik uh-val, akkor ez a rész elég bizonytalan. Ilyenkor érdemes egy magán vérvétel 3000 forint, nem egy nagy összeg és aznap biztos az eredmény.


Amíg nem jön meg van remény, de napról napra kevesebb. Azért sok sikert!

2020. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!