Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb ket hete kezdtem el szedni...

Kb ket hete kezdtem el szedni a baratcserje kapszulat ugyanis a fogamzasgatlo lerakasa utan 40+ naposak volt a ciklusaim Viszont most negy napja elkezdtem barnazni de meg ugy tunik nem akar megjonni (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Volt mar esetleg valakinek ilyene?

Lehetseges hogy a baratcserjetol barnazok most? ( eddig ilyen nem fordult meg velem elo) Babat szeretnenk 2 honapja nem vedekezunk

Koszonom a valaszokat!



máj. 15. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátcserje elég nagy cikluszavart okozott
máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csinált ilyet a barátcserje. De látod, van akinek igen.
máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy lehet kezdi kifejeteni a hatasat es azert kezdtem barnazni mert mar mesim kene legyen de lehet meg azt nem tudta elerni ilyen keves szedes mellett🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
máj. 15. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
A barnázás nem jó, általában hormon zavart jelez. A barátcserje barátnőm ciklusát teljesen felborította.
máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én 2 ciklus alatt terhes lettem barátcserjével. Előtte másfél évig nem sikerült
máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Én is mindkétszer barátcserjés hónapban lettem terhes, előtte egyik gyermekem se jött össze hosszú ideig. Nekem nem zavart be,de hallottam már,hogy másnak igen.
máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
45%
2 hónapig szedtem a barátcserjét, olyan cikluszavart csinált ebben a hónapban abba hagytam.
máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Mi 1evig próbálkoztunk, mikor elkezdtem a baratcserjét, nem értem az első levél végére mert terhes lettem:)
máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!