Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fagyasztott embrió beültetés...

Fagyasztott embrió beültetés esetén, mennyi az esély, hogy elsőre sikerül? Kinek hányadikra sikerült?

Figyelt kérdés
Sajnos mi frissen nem kaphattuk vissza, mert túlstimulálódtam, így pihennem kellett pár hónapot, és most ha minden igaz, akkor hétfőn ültetik be őket. Mire számítsak? Várom a tapasztalatokat!
2010. aug. 2. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Pontos számot nem tudok, de a sima lombiknak 30% az esélye, a fagyasztottnak ennél jóval kevesebb.

Barátainknak az első fagyasztott beültetés sikerült.

2010. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdhetem, hogy melyik intézetbe jártok? Nálunk is lombik lesz, de még csak most tartunk az intézet kiválasztásánál. A túlstimuláción túl, ami gondolom nem egy jó dolog, mik a tapasztalataid?


köszi:)

2010. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi Pécsre a PTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikára járunk. A hiperstimuláció a legrosszabb ami történhet :-(, így ennél minden jobb. Én szuriztam magam, semmi mellékhatása nem volt, végig jól voltam nem híztam. Viszont a sok hormontól nagyon sok petesejtem lett (28), és ez ugye a minőség rovására ment. Így csak 6 embriónk lett.

A tapasztalataim vegyesek, de most pozitívan várom a beültetést. Ha gondolod szívesen megírom mi volt. Nálatok mi a baj? Hova mentek?

2010. aug. 4. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, írd ,meg légyszi, nagyon érdekel:)

Mi Pesten lakunk, valószínű a Forgács intézetbe megyünk. Még egy kicsit kutakodunk, aztán a szabadság után szeptemberben belevágunk mi is.

2010. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és sajnos volt két méhenkívüli terhességem, ami miatt mind a kettő petevezetéket el kellett távolítani, azért kell a lombik:(
2010. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Elég régi már a kérdésed, de érdeklődnék, hogy hogy sikerült a lombikprogram? Meg lett a várva várt babóca?

Mi most vagyunk túl egy fagyasztott beültetésen, sajnos nem sikerült. Érdekelne, hogy nálatok sikerült-e, hányadikra? stb?

Köszi szépen!

2012. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én tegnap kaptam vissza a 2 kis fagyasztott embriómat 4 naposan! Reménykedem,hogy sikerül,hisz egyszer már terhes lettem csak sajnos az 5.héten elveszítettem öket:-(
2013. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!