Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés ovu előtt? Van rá...

Teherbeesés ovu előtt? Van rá esély?

Figyelt kérdés
A történetem annyi, hogy a meszi után 7 nappal voltunk együtt (13án) a párommal és 19-én volt pár csepp vérzésem (inkább rózsaszínes vmi :). A ciklus.hu szerint 20-án volt az ovum...., persze tegnap is adtunk egy esély a dolognak. :D Szerintetek 13-án is sikerülhetett? Mi miatt lehetett az a "vérzés"? Előre is köszi! :)
2011. okt. 21. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szia

Van görbéd?

2011. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Húha,szerintem meg lehet :) Várom majd a fejleményeket.Az a rózsaszínes valami lehetett a beágyazódási vérzés.Sőt,peteérés sem mindig a 14. nap körül van.Sok szerencsét :)

Egyébként jó hogy azért tegnap is együtt voltatok :)

2011. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hű, köszi a gyors válaszokat! :) Görbém sajnos nincs! :( Jajj, most olyan jó érzés öntött el, de azért nem élem bele magam semmibe! :) És azóta egyébként görcsölget is a hasam alja meg néha csak a jobb oldalon a petefészkem vagy a derekam és minden este ég az arcom (ez lehet, hogy butaság, de előtte nem volt ilyen :s ). Sajnos a párom sokat dolgozik vidéken ezért nincs egyszerű dolgunk... :(

Írom majd a fejleményeket! ;))

2011. okt. 21. 19:30
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Második vagyok és nagyon kíváncsi hogy vajon babás lehetsz-e :) Mikor tervezel tesztet csinálni?Mindenképp a nem várt után?
2011. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát, pontosan a kérdésre válaszolva nem. Ovu nélkül elég nehéz teherbeesni....
2011. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok:))))))++++++++++++
2011. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Persze én is tudom, hogy ovu nélkül nem lehet, érted hogy értem......a számított ovu lehet-e esetleg hamarabbb..... ;)


Kedves "Második"! Még nem szeretnék tesztet csinálni, nem akarom beleélni magam.... De a nem várt után vagy napján biztosan (ha nem jön meg addig :s)! :D Remélem, teljesül az álmom! ;)


Kedves "Utolsó"! Nagyon szépne köszönöm a drukkot! Aranyos vagy! Ha Te is babát szeretnél, akkor én is küldöm neked! Meg MINDENKINEK!!!!!! :)


Majd megírom, hogy mi lett az eredmény! :)(kb. 1,5-2 hét :s, félek addig megjön....de reménykedem!)

2011. okt. 23. 15:38
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:))

Én is így jártam most miután megvolt az ovu pár napra rózsaszines barnás maszatolás volt és most vagyok a 9 DPO és halványat teszteltem:))))))))Szóval drukk és ird meg mindenképp:)

2011. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

GRATUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!! :)

Ok, írok majd mindenképpen! :)

2011. okt. 24. 17:43
 10/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nos, vannak fejlemények! Tegnap sajnos megjött! :(

De mindenkinek megy a drukk! És boldog babavárást! :)

2011. nov. 3. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!