Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is halvány pozitívnak...

Más is halvány pozitívnak látja ezt a tesztet?

Figyelt kérdés

[link]

Szerdan kellene megjönnie.


2020. júl. 10. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Minek csinálsz 5 nappal a nem várt előtt tesztet? Semmi értelme. Ha már fekete-fehérbe kell rakni, hogy meglássuk rajta, az még nem pozitív. Csinálj 5 nap múlva, és kiderül az eredmény.
2020. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Muszáj minél korábban tesztelnem, mert gyógyszert kell kapnom, ha terhes leszek. A baba megtartása miatt.

Azt amúgy én is tudom hogy korai és hogy ez még nem jó. De mintha valami lenne ott. Ez reményt ad. Olyan régóta vágyom már Barbara.

2020. júl. 10. 09:07
 3/19 babyboom567 ***** válasza:
89%
Nincs ott semmi, tesztelj szerdán.
2020. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Talan ha rendes fotot tennel fel....
2020. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél predictort. Az érzékenyebb.
2020. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A rendes fotón még ennyi sem látszik. Pedig szabad szemmel, fényben látni.
2020. júl. 10. 09:29
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiába akarsz előbb tisztelni, ha úgy sem mutatja ki biztosra. És ha valóban olyan fontos, akkor tényleg vmi érzékenyebb teszttel csináld. Mondjuk, az sem biztos, hogy kimutatja még ilyet korán.
2020. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem negatív (még).

Csinálj minden reggel, hogy tényleg időben tudd, és el tudd kezdeni szedni a gyógyszer.

2020. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is Predictort javasolnék. Ez a teszt későn fogja mutatni az eredményt.

A kép alapján negatívnak látom a tesztet, esetleg száradási csíkos.


Mutatom a különbséget: [link]

Az első az olcsó mártogatós teszt, alatta a Predictor (egyidőben). Az olcsón látszik valami halványan, de ha halvány pozitív a tied, akkor vastagnak kell lennie a csíknak és rózsaszínnek.

2020. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez negatív. Nekem is kellett gyógyszer a babához, de a tesztet a doki is úgy várja el, hogy késsen a mensi. Nem kell mensi előtt kapkodni, mert a természet szelektál, és több terhesség ér véget ideje korán amiről nem is tudunk. Az a nyanvadt progi akkor is segíteni fog, ha egy hét késés után tesztelsz először. Hidd el! Legnagyobb butaság erre fogni. Pláne, hogy egy normális teszt a nem várt napja után lesz pozi leginkább 25-ös tesztről beszélek. Doki is olyat csinál, ha kell. Első tünet hivatalosan, hogy nem jön meg a havi. Legtöbb orvos ki is nevet, ha nem várt előtti halvány tesztel rohan oda az ember, mert első kérdés kb, hogy mióta késik.


Légy türelmes, mert semmi értelme korán idegeskedni. Ha késik tesztelj és mehet a gyógyszer, ha pozi a teszt.

2020. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!