Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok magasabb a...

Ha terhes vagyok magasabb a hőm de annál is csak a szájban történő mérés számít? Vagy azt hónaljban is lehet mérni?

Figyelt kérdés
És az is csak reggel ugyan abban az időpontban lehet nézni? Vagy terhességnél rendesen hőemelkedésed van?Ilyen 37 körüli érték? Mert ugye szájban és hónaljban tök mást mérek...Hónaljban 35.7 szoktam lenni de most 36.3 vagyok....szájban mérve 36.9 /36.8 jelenleg.
2010. aug. 2. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

mindegy hol méred csak ne váltogasd a helyet, mindig ugyanott mérd. bár azt szokták mondani maghőmérsékletet érdemesebb nézni.

próbáld meg reggel ugyanabban az időpontban mérni, de ami a legfontosabb, hogy ébredés után azonnal, előtte semmit ne mozogj. már este rázd le a hőmérőt, mert ha mérés előtt reggel rázod le már az is téves eredményt ad.

amit sokan rosszul gondolnak: nem egy napi hő ad infót, hanem az egész hónapban mért görbe alakja ad infót!!!

terhesség esetén a hő nem esik le. ha a hő folyamatosan emelkedik a peteérés után az jó jel, de nem 100% hogy terhességet mutat, akkor van terhesség, ha nem is esik vissza.

2010. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!