Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lázmérőt használjak 2...

Milyen lázmérőt használjak 2 éves kislányomnál? A fenékben mérés katasztrófa, de a fül- homloklázmérőkről csak rosszakat írnak, hónaljban méréshez meg még kicsi, azaz nem marad el, meg nem is engedi.

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a fülhőmérő pontatlan, dobhártyára tapasztva kéne mérni, ami nagyon nehéz, így minek adjak ki rá sokezret, ha legtöbben csak szidják? A homlokmérőről is pontatlanságot olvasok, akkor most mit csináljak? A fenékben mérés nem babáknál már felér a kínzással, meg is értem, hogy nem hagyja, nem is szeretném folytatni, de amikor meg lázas, gyakran kell mérni neki. Nem igaz, hogy nem bírnak feltalálni egy használható lázmérőt!?
2010. aug. 22. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hónaljban mérem a 2 évesemnek mindig, digitálissal. Rövid idő alatt megméri, és pontos is. Előtte szoktuk a macinak, meg nekem is mérni, így mindig megengedi.
2010. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sima digitális látmérővel mérem hónaljban 16 hónapos kisfiam lázát. Mást még ennyire se hagy. Nem mondom, hogy simán hagyja, de ez van, kicsit odafogom a karját, elterelem a figyelmét, ha veszel egy gyors digitálisat, az mégsem annyiba kerül, mint a fülmérős...
2010. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is digitálissal mérem hónaljba első alkalomtól (talán egyszer mértem popsiba). 10 másodperc alatt megméri. Nekem sem akarja megengedni, de az ölembe ültetem és megfogom a kezét addig meg simogatom. Mérjük a babának is a lázát, eltereljük a figyelmét.
2010. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!