Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi lesz az előző...

Ilyenkor mi lesz az előző napi a spermiumokkal?

Figyelt kérdés
Szombaton együtt voltunk 2x. Vasárnap volt ovum. Akkor is együtt voltunk. Mikor a párom elelvezett akkor a vasárnapi adag elmosta a szombatit vagy "együtt várakoztak"? :D illetve így mekkora esélyem van a terhességre? 6. Dpon vagyok. Az a tünetem, hogy nem érzek semmit. :D
2020. júl. 11. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell erezned semmit



Am a sperma nemarad benned hanem kifolyik 😄

2020. júl. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Hát persze vannak a szombati spermák meg a vasárnapiak. A vasárnapiak kardokkal rohangálnak, csatáznak, és leigázzák a szombatiakat, akik képtelenek ellenállni a túlerőnek. Az élve maradt szombati spermákat munkatáborokba küldik.

De vannak olyanok, akik békeszerződést kötnek és együtt várakoznak. Némelyik nő érzi amikor aláírják a szerződést.

2020. júl. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1: Csak egy része folyik ki. Ezért kell milliliterenként legalább 20 millió ifjú harcos, hogy el tudjanak jutni a petesejtig. És odabent a spermiumok akár 3-5 napig is életben maradnak, de ha nagyon jók a körülmények, akkor ez 7 nap is lehet (bár elég ritka).


Kérdező: türelmesen együtt várnak.


A tünetek csak a beágyazódást követően jelentkeznek, a hcg hatására.

És az sem egyformán.

Nekem annak idején az első tünet a gyakori pisilés és a hányinger volt (peteérés utáni 16. nap).

Van, aki meg sem érzi még akkor.

2020. júl. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
2. válaszoló, ez hatalmas volt :)
2020. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Egész nap rossz kedvem volt, aztán elolvastam a #2-es válaszát. :D
2020. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
2es 😂😂😂😂
2020. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát kedves 2.es, feldobtad a szar napomat. 😀
2020. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!