Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan jutnak be a spermiumok,...

Hogyan jutnak be a spermiumok, ha zárt a méhszáj?! Többi lenn

Figyelt kérdés
A méhszáj ovulációkor és menseskor nyilik. Akkor hogy van az, hogy azt tanácsolják, ovu elott már érdemes szeretkezni, hogy a katonák fenn, a petevezetőben tudjanak várakozni a petére?!
2020. ápr. 17. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
A zárt nem azt jelenti, hogy hermetikusan zárva van. A spermiumok feljutnak.
2020. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :) csak az a gondom, hogy nekem egyedül ovukor “egyenes” a méhszáj, elotte kb meg sem talalom, el van fordulva, nem is ertem miert! Hátrahajló méhen miatt?
2020. ápr. 17. 07:46
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
A termékenységi időszakban azért van sokkal hígabb és több hüvelyváladék, mert az segíti a spermiumok mozgását a hüvelyben. Azt hívják termékenységi nyáknak. Abban sokkal könnyebben elérik a méhszájat és könnyebben beúsznak.
2020. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as köszi, igen ebben bízom! Ovu elott 2 nappal mindig van a “tojásfehérjés nyák”! Ilyen szempomtból szerencsés vagyok, mindig van nyák, ovus fájdalmam is, a baba eddig mégsem sikerült. (8hónap)
2020. ápr. 17. 08:03
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A spermiumok mikroszkopikus méretűek. A zárt méhszáj nem úgy van zárva mint amit pillanatragasztóval összeragasztanak. A spermiumok bejutnak.
2020. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
De ne tapizz ott semmit mert könnyen sérülhet és fertőződhet!
2020. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Bejutnak és "várakoznak".Mikor kilökődik az érett petesejt,már csak meg kell termékenyíteni.Azt hiszem ez egy nap.Azért kell előtte is szexelni,mert a spermák el vannak ott 2 napig is,így nem csúsztok le a megtermékenyítésről.Ezért mondják hogy az esély a teherbe esésre,még peteéréskor is csak kb.25%-ék.Attol függ hány éves az illető.
2020. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok, párom is. Az önvizsgálatot évek ota végzem, nőgyógyász szerint nincs azzal baj ha valaki ismeri a testét, lényeg, hogy alapos fertotlenites után csináljam!
2020. ápr. 17. 10:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Sehogy sem jutnak be, ha épp nincs ovu vagy menzesz, akkor a méhszájon bizony nem tudnak áthatolni.

Ovun kívül ott egy spermák számára sűrű kocsonyás nyákszerű váladék van, amin egyáltalán nem olyan könnyű nekik átjutni!

2020. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!