Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?...

Szerintetek terhes lehetek? Sziasztok. Párommal január óta próbálkozunk,áprilisban volt egy spontán vetelesem. A doki nem látott semmi fele elterest,szedek vitaminokat. 13napja késik a mensim,mellem feszül.2 teszt negatív szerintetek??Mitől lehet ?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak terhesség miatt késhet. Márpedig ha nincs benned hcg, akkor nem vagy terhes.
2020. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyit meg hozza teszek,hogy nem bírtam várni mindig délutáni vizeletbol csinaltam a teszteket.
2020. júl. 13. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi késés után mindegy a napszak. Ha terhes lennél már leugrana a két csík. Nem vagy terhes.
2020. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

13 nap késés után már minden tesztnek ki kellene mutatnia, még délután is. Kivéve, ha a HCG nem választódik ki, de ez nagyon kevés esetben történik meg.

De ezer más ok miatt is késhet, nem csak terhesség miatt.

2020. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2020. júl. 13. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is hozzátennék annyit, hogy ovu után 12. napon délután is pozi lett a tesztem terhesen. Nálad inkább hormon gond lesz, vagy épp nem volt ovulációd (érdemes ovu tesztet használni) Vagy spontán most elmarad egy mensi, mert évente egyszer orvosilag az is tök normális. Ha a következő mensi se jön meg , amikor meg kellene jönnie, akkor érdemes orvoshoz menni. Terhes biztosan nem vagy.


Illetve ami még fontos, hogy belül mert jónak látszik minden nem biztos, hogy más gond nincs. Pl nekem is volt olyan hülye dokim, aki nem értette miért nem esek teherbe, mert odabent babára termett méhem van... hát miért nem sikerül? Hormon gond, amihez vérvétel és egy jó endokrinológus kell. Szóval nem szabad megnyugodni, petevezető is lehet elzáródva, azt se látja egy doki sem.


Érdemes szakembert felkeresni, mert igen lehet éveket is várni, aztán egy gyógyszer meg segít hamar. Tapasztalatból beszélek, nekünk 7 év volt.


Ne add fel, Sok sikert nektek és tényleg keress egy jó dokit.

2020. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy egy teljes ciklus kimaradt. Nem voltam terhes. Az orvosom azt mondta ha a következő sem jön meg akkor ad gyógyszert. De az már megjött. Vannak ilyen ciklusok.
2020. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek!!!! Legalább tisztában vagyok ezzel mostmár,ha nem jön meg következőnek felkeresem a dokit!
2020. júl. 13. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!