Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Júniusban...

Mi lehet ez? Júniusban 7-10ig volt menstruációm. Most kellett volna meg jöjjön ciklus naptár szerint július 4. Eddig mindig az szerint jött meg vagy + - 1,2nap. Általában 28 - 30 naposak a ciklusaim. 6 napja késik. Teszt negatív

Figyelt kérdés

Mi lehet ez valaki járt hasonlóan és babája lett?

Mi nagyon szeretnénk.

Ovu tesztjeim negativak voltak egesz júniusban.

Most járok a ciklusom 34 napján.


2020. júl. 10. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tüneteid vannak? Hasonló helyzetben vagyok én is, júniusban pontosan megvolt, napra pontosan megjött, most pedig 1 napja késik naptár szerint.
2020. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges, de egy hét eltérés bármitől lehet.

Pl. túlterheltség, stressz, érzelmi trauma, stb.

Az élelmiszerek is tele vannak mindenféle mérgekkel,

hormonra ható anyagokkal, bármi lehet.

Habár ismertem olyat, hogy menstruált, és kiderült,

hogy már három hónapos terhes volt.

2020. júl. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anovulációs ciklusnak tűnik. Előfordul mindenkivel. Ebben a ciklusban kimaradt az ovuláció. Kicsit hosszabbak is ezek a ciklusok.
2020. júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1 valaszolo :

Annyi """"Tunetem van" "" hogyha meg éhezek azonnal ennem kell, eddig ilyen nem volt. Mellem mintha kicsit be lenne duzzadva de nem faj. Folyasom van hirtelen sok utana keves. Ha ezeket tunetnek lehet mondani.

Meg annyi történt ma hajnalban hogy a petefészkem erősen be feszült és mozdulni alig birtam aztán ez sem tartott tovább 10 percnél, ezt is csináltam egy tesztet hogy na most akkor hátha sikerült.. De ilyen még nem volt hogy késett ennyit főleg max 1 2 nappal hamarabb jött vagy később.

Drukkolok neked!! Mindenkepp irj majd hogy mi lett!!


2 valaszolo :

Semmi ilyesmi nem ert mostansag. Kajat ugyan azokat eszek amit eddig. Gratulálok a baratnodnek :) remelem mi is babasok leszunk mihamarabb. :))


3 valaszolo :

Hat lehetseges az is, de az is lehetseges hogy soha sincs ovulaciom mert 3 eve vagyunk egyutt a párommal, egyutt elunk es elso perctol vedekezes nelkul eltunk nemi eletet meg szakitassal is kb egy eve hogy nincs meg szakitas sem es soha nem voltam terhes (vagy voltam es elment nem tudom) soha se volt olyan sem hogy kesett stb ezert utotte meg a gondolatomat hogy lehetseges es hatha csoda tortent. Nagyon orulnenk neki csodas szulinapi ajandek lenne szamara :) 🤞



Ekezetekert bocsanat.

2020. júl. 10. 07:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen intenzív terhességi tüneteid lennének, már a tesztnek is pozitívnak kéne lennie elvileg. Majd 1 hét késés után már ki kéne mutatnia. Ha picit később estél volna teherbe, akkor is. Szerintem nem vagy terhes, pusztán megcsúszott a ciklusod, vagy most pont kimarad. Lehet más ok áll a háttérben.
2020. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia.

En is ugyan ebben a helyzetben vagyok,multhonapban nem jott meg abszolut.

Peteereskor voltunk egyutt parommal,negativ teszt,tunetek.


2016ban 2honapig megvolt es terhes voltam.

2020. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Hat nem tudom.. Ma sem jott meg csinaltam tesztet megint az is negativ. F nem elem magam bele egyebkent Vagy nem beszelem be magamnak hogy terhes vagyok.

De azert orulnek neki nagyon :)


Utolso mult honapban sem jott meg es most sem? Es negativ a teszt?? Ha jol ertem Miert nem mesz el orvoshoz?

A gyerekedhez meg gratulalok 💞


Jo lenne enis ilyen szerencses lennek tobb mint egy eve probalkozunk nem talalnak nalam sem es a paromnal sem problemat. Jovoheten megyunk meddosegibe. Ezert is olyan boldogok lennenk ha megis terhes lennek. Paromnak nem is mertem mondani hogy nem jott meg. Várok még pár napot mondjuk úgy hétfő keddig ha addig se jön akkor megint tesztelek egyet ha az is negativ akkor majd ott mondom az orvosnak vagy nem tudomm.. Mert multheten voltam no gyogyasznal meg vizsgalt (azwrt mentem mert kellet egy beutalo meg akkor egyúttal szoltam hogy negativak a ovu tesztek) es hat akkor neki latni kellet volna valamit vagy nem tudomm.. Mert mielott vartam azelott voltam 2 nappal.. :( vagy en mar nem tudom mert a ciklus naptar szerint mar akkor kellett volna legyen a 3naoja hogy megvan. De ezt nem mondtam mert gondoltam kesik egy kicsit de nem gondoltam hogy ennyit.

Na mindegy majd lesz valami :D remelem joo



Koszonon a valaszaitokat. :))

2020. júl. 10. 22:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia.6/7-es vagyok.

Koszonom szepen,azota mar lassan 4 eves a lanyom. ❤


Igen multhonapban nem volt meg,pedig minden honapban megvan soha nem kesett.

Most meg kell varnom,a honao geget hogy megjon e vagy sem,augusztusra elejere kaptam idopontot.


A tesztek negativak,azt mondtak hogy szamoljam a leghosszabbtol es utana teszteljek,igy jovoheten meg ellovok egyet,ha az is negativ akkor elobb megyek dokihoz.

Mi is probalkozunk a tesoval,de egyenlore meg varat magara.



Akkor meg semmit nem lat a doki.

Csinalj szerintem te is a jovoheten egy tesztet valami erosebbet es ha negativ akkor viszont doki,de az is lehet hogy ebben a honapban kimarad,nekem is ezt mondtak.

Remelem sikerult es drukkolok.


Majd irj! :)

2020. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Haat remeljuk akkor hogy nem jon meg neked sem meg nekem sem. Tegnap is ellottem egyet mert nem bírtam magammal, az is negativ lett sajnos. De mensesnek meg semmi jele :)) :)

ha 30 napos ciklust szamolok akkor is kesik 6 napja. Ezert nem ertem igazabol.. De mindegy ha nem jon meg szerdaig akkor majd szolok az orvosnak.

Addig meg bizakodom.

Koszonom enis

Drukkolok neked 🤞🤞🤞

Teis irj majd mivan veled. :))

2020. júl. 12. 07:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem ma megjött hála Istennek, de tegnap teszteltem és negatív lett. :) Nekem két napot késett, de védekeztünk és nem szeretnénk babát, mert a kislányunk még csak 5 hónapos. :) Majd egy év múlva terveztünk próbálkozni. Drukkolok neked, hogy minél hamarabb összejöjjön!
2020. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!