Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi méhpempővel kapcsolatban. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinek melyik fajta vált be?

Házitermelőtől vásátolt, vagy a kapszula formában kapható?

Köszönöm szépen, ha megosztod a tapasztalatod.



2020. júl. 14. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Termelotol vasarolt, de nemvalt be.
2020. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hete szedem a Bew well kapszulát. Sok jót olvastam róla. Tapasztalatom még nincs,de remélem hamarosan lesz.

Követem a kérdést.

2020. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bee well kapszulát szedtem, a lehető legjobb választás volt számomra, mindenkinek tudom ajánlani 😊
2020. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a "Méhpempőfarm Royal Jelly"-t ettem, bio boltban vettem.

Nekem 24 napos ciklusaim voltak, az első méhpempős hónapban 30-ra tolta ki, majd azonnal beállt 27 naposra és ha jól emlékszem 3-4 hónapon belül lettem terhes. De csak az első két hónapban szedtem amúgy.

Borzasztó íze van, de meg lehet tanulni, hogyan lehet nyelv alatt időztetni (kb 3 perc az egész), hogy nyállal feloldódjon és ne érezd az ízét. Nekem a kapszulát nem ajánlották.

Én hiszem, hogy ez segített, mert a 24 napos ciklusaimmal ha bármikor sikerült is a fogantatás, nem nagyon maradt idő a petesejtnek a megtapadásra..

Én a legtöbb helyen azt hallottam, hogy nem feltétlenül a fogantatást segíti, hanem a ciklust rakja rendbe először. És ha ott volt eddig gond, mint nálam, akkor hamar siker a vége.

2020. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

Örülök, hogy azért van akinek segített :)

A nyelv alatti feloldás (nem kapszula esetén) lényeges?

2020. júl. 14. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nekem azt mondták, hogy amiatt jobb így, mintha csak úgy megennéd, mert a nyelved alatt jobban felszívódnak az anyagai, mintha a gyomrodba kerülne a gyomorsavadba. Viszont hallottam olyat, aki egy kis kanál sima mézzel keverte el és csak lenyelte, de nem jártam utána, hogy az hatékonyságilag más-e. A boltban is azt mondták, hogy ha valamivel esetleg keverni akarom, akkor csak is rendes méz legyen, mert méh-termékek kémiailag együtt jól viselkednek, nem úgy mintha mit tudom én beletennéd egy hideg teába vagy bármi. Eleve ez nem egy édes cucc, nem méz szerű.

Ja és még egy: ha a párod nem tartózkodik az ilyentől, érdemes neki is ennie veled együtt.

2020. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es nagyon szépen köszönöm!!!! :)
2020. júl. 14. 10:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is bio boltban vett méhpempőt használtam. Nekem a ciklusom teljesen rendben volt, csak egyszerűen nem sikerült teherbe esnem, igaz mi csak alig 4-5 hónapja próbálkoztunk. Én úgy csináltam, mivel a ciklusom rendben volt, csak hogy ne borítsa fel, és mert az ovu előtti és utáni szakaszban is teljesen máshogy hat, szóval, ovu után amikor megtörtént másnap elkezdtem reggel nyelv alatt "szopogatni", ezt egészen addig csináltam még megjött. Mikor megvolt nem szedtem, ahogy elmult másnap újra kezdtem és egészen ovuig szedtem, szóval amikor megtörtént az ovu akkor már nem szedtem. Így abban a hónapban megis fogant. Nem tudom, hogy ennek hatására-e vagy alapból összejött volna, de szerintem ez is segített abban, hogy meg is maradjon. :)
2020. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én termelőt szedtem többször, de nem segített. A ciklusaim, ovum rendben van egyébként.
2020. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!