Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hatással van a teherbee...

Milyen hatással van a teherbeesésre ha a férfi dohányzik?

Figyelt kérdés
A második gyerek nehezebben jön össze, de nem bírom teljesen letenni a cigit. Már sokkal kevesebbet dohányzok mint az elsőnél, ha otthon vagyok, délután meg hétvégén egyáltalán nem, de munka közben elmegy néhány szál. Ez nagyon csökkenti a teherbeessés esélyét? Kockáztatom a leendő gyerekem egészségét vele? Az első gyerek szint egyből összejött, és teljesen egészséges, olyan gyerek aki miatt akarsz egy másodikat is.

máj. 16. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Elmeletileg Spermiumok minoseget tudod vele rontani, aminek lehet a kovetkezmenye hogy nem fogan meg a baba vagy a rossz minoseg miatt korai veteles vagy rendelenessegek alakulhatnak ki. Gyakorlatba meg a velemenyem szerintem nincs koze hozza. Annak inkabb ha az anyuka cigizik.
máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Papám is láncdohányos volt, 3 gyereke lett. Apám is az volt, szintén 3 gyerek.

Ismerősi körben is sok cigis van, szintén vannak gyerekek.

Férjem barátjáéknál nem jön össze a baba, a barát napi 1,5 dobozt elszív, kb 12-15 éve (most 34). Az ő eredményei tökéletesek.



Ezzel félreértés ne essék, nem a cigit támogatom, de összefüggést nem látok.

máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De mennyi ideje próbálkoztok?

Ha nincs más hátráltató tényező, akkor szerintem nem a cigi miatt nem jön össze, bár elvileg rontja spermiumok minőségét.

Lehet, hogy nincs is gond, csak kevés ideje próbálkoztok. Lehet, hogy már idősebbek vagytok. Lehet, hogy van valami a hormonokkal.

máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem használ. Viszont nem lehet csak a cigire fogni. De szerintem nincs is tökéletes terhesség. Van aki mindent 100%ig be tartott vagy nem stresszelt a terhesség alatt?
máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
A spermiumok minősége romlik esetleg, ami miatt nehezebben jön össze, vagy összejön de vetélés lesz a vége. Sokan nem tudják ezt, azt hiszik, ha összejönni összejött akkor a férfinál nem lehet hiba. Ha összejött és megmarad, nem veszélyezteted az egészségèt. Én mindenképp azt javaslom, hogy próbálj leszokni, magad miatt főleg.
máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fél éve próbálkozunk, 30 alatt vagyunk. Annyira nem aggódok, mert tudom hogy 1-2 év is kellhet, és tudom hogy az hogy első gyerek elsőre összejött az csak szerencse volt.

Már rég le akarok szokni, csak sosem sikerül, de persze tudom hogy gáz.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

máj. 16. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
A férjem a fogantatáskor cigizett 24 éve, én 10 éve. Védekezés mellett osszejott és teljesen egészséges mindenki, a terhesség is probléma mentes volt.
máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!