Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon aggódok. mekkora az...

Nagyon aggódok. mekkora az esély a terhességre? többi infó lent.

Figyelt kérdés
12-én feküdtünk le a barátnőmmel, és kiszakadt a gumi, éppenhogy éreztem hogy elmegyek de azt is éreztem valami nem volt kóser bennt, ezért kikaptam, és lehet(biztos), hogy kapott egy kicsit...minimálisat. mindig védekezünk, és odafigyelünk. utána kb 2 órával teljesen átmosta magát, ahogy kell, szüleinek nem mertünk szólni, konkrétan megöltek volna mindkettőnket.. őt megnyugtattam, hogy ne féljen de én nagyon rettegek 28.án jön meg neki elvileg. ma 14e van. mikor vegyek tesztet? aki le akar baszni, az tegye meg, megérdemlem. 17f/16l mennyivel csökken a teherbeesés esélye ha teljesen átöblítette magát?

2020. júl. 14. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
50%, vagy igen, vagy nem
2020. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába öblögeti magát... vagy terhes vagy nem.
2020. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Ha két órával később öblögette át magát akkor már rég késő... azonnal kellett volna + rányomni egy jó nagy adag Pharmatexet.

Legközelebb csúcstámadás előtt vedd ki egy pillanatra (előtt egy-két perccel is elég) és nézd meg rendben van-e a gumi.

Ha "ment bele" akkor van rá esély, kb. 1:300-hoz mivel kb. 300-350 védekezés nélküli aktusra esik egy teherbeesés az embernél. Ez viszont ne úgy számold, hogy 299-szer mehet és nem lesz gond, mert lehet elsőre "sikerül".

Az aktus után 3 héttel vegyél tesztet azaz kb. augusztus elején. Rá egy hétre meg egy kontrolltesztet (akkor is ha megjön neki időközben).

2020. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kiöblitéses dolgot felejtsétek el, mert nem lehet kiöblíteni. Van esemény utáni tabletta azt szex után 3 napig lehet bevenni, jó nagy adag hormon, de jobb, mint az abortusz. Tesztet 14 nappal az akció után már lehet csinálni.
2020. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont ovuláció környékén van, így elég nagy esély van rá.

Még holnap (vagy akár ma) elmehettek ügyeletre esemény utáni tablettáért. Pár ezer forint, de olcsóbb és jobb, mint egy abortusz.

Futás az orvoshoz. Nekem annó sima háziorvosi ügyeleten kiírták.

2020. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció környékén voltatok együtt, bele is mentél, a kimosás meg szart sem ér. Ha mindketten tok egészségesek vagytok, kB. 20% az esély.

Sokkal egyszerűbb lett volna szólni a szülőknek, egy esemény utáni tablettáért biztosan kevésbé haragszanak, mint egy pozitív tesztért. De amúgy 16 évesen még akkor is adnak neki receptet, ha nem megy vele szülő. Létezik 120 órás tabletta, még most húzzatok el az ügyeletre és azonnal vegye be. Különben tényleg csak az ima marad.

2020. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek! Holnap azonnal doki, és írassatok fel esemény utáni tablettát.
2020. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, esemenyutani, de most, minden perc szamit. Nem is ertem, miert vartatok eddig?az pont ilyen helyzetekre valo.
2020. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi most latom, h 2 napja volt, akkor mar szinte mindegy.
2020. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt
2020. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!