Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon aggódok. mekkora az...

Nagyon aggódok. mekkora az esély a terhességre? többi infó lent.

Figyelt kérdés
12-én feküdtünk le a barátnőmmel, és kiszakadt a gumi, éppenhogy éreztem hogy elmegyek de azt is éreztem valami nem volt kóser bennt, ezért kikaptam, és lehet(biztos), hogy kapott egy kicsit...minimálisat. mindig védekezünk, és odafigyelünk. utána kb 2 órával teljesen átmosta magát, ahogy kell, szüleinek nem mertünk szólni, konkrétan megöltek volna mindkettőnket.. őt megnyugtattam, hogy ne féljen de én nagyon rettegek 28.án jön meg neki elvileg. ma 14e van. mikor vegyek tesztet? aki le akar baszni, az tegye meg, megérdemlem. 17f/16l mennyivel csökken a teherbeesés esélye ha teljesen átöblítette magát?

2020. júl. 14. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok, hogy mi történt. Egyszer mi is jártunk így párommal. Másnap mentem esemény utáni tablettáért. Háziorvos volt csak (nőgyógyász szabadságon), így őt kértem meg, hogy írja fel. Velem elkezdett veszekedni, hogy menjek nőgyógyászhoz, majd mikor már szinte könyörögtem, hogy de hát egy hétig nyaral nincs más orvos aki felírja, nekem meg van egy napom bevenni, akkor nagy puffogással felírta.

Szóval igen... Igazából nagy a rizikó, de én teljesen megértem azokat a nőket, akik ezek után nem mernek elmenni egy tesztért sem nem hogy esemény utániért.

Persze, egy lecseszés még mindig jobb, mint egy félresikeredés ilyen fiatalon.

2020. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért ilyenkor ahhoz a szülőhöz is lenne egy-két szavam, akinek a gyereke kényszerül ilyen helyzetbe, mert attól tart, hogy le lesz ba*va.
2020. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Na igen. 16-17 évesen azért... Hát igen, azért ez már nem a gyermekkor. Mondjuk ki: ha annyira félted a barátnődet, akkor lettél volna annyira tökös, hogy a szüleid elé állj és megkérd őket, hogy vegyenek egy tabit.

Az átöblítés semmit sem ért, ráadásul pont akkortájt voltatok együtt... De mindenféleképp írd meg, hogy mi lett a végeredményetek.

Ha negatív, akkor remélem legközelebb ha így jártok lesz annyi felelősséged, hogy egyből tabit vegyetek. Igen, drága, kellemetlen is, kínos is, de jobb mint egy baba vagy abortusz.

2020. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na szülök lesztek.

De ba+17 évesen annyi lehetne benned vagy tárcádban,hogy tudj venni 72órásat a barátnődnek.

Vagy ahogy a többség fogamzás gátlót.

2020. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!