Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfajdalmat ovu után az...

Mellfajdalmat ovu után az emelkedett progeszteron okozza vagy a magas prolaktin szint? Mindenhol mást olvasok....

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet, hogy mindenki máshogy reagál a hormonokra... ezért is van, hogy vannak, akik majd'meghalnak a terhességi tünetektől, mások meg semmit nem éreznek. Ugyanez vonatkozik a többi hormonra is. Nekem rendben volt a ciklusom, mégis egyszer fájt a mellem, egyszer nem. Ezekből kizárólagosan nem igazán lehet öndiagózist felállítani.
2020. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a progeszteron.
2020. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én most el kezdtem szedni a bromot, magasabb prolaktin miatt,ami le is ment határ érték alá.

Eddig évek óta minden vérzés előtt 1 héttel elkezdett fájni feszulni és nolni a mellem.

Most 4 nappal vagyok a mensi előtt, és semmi, egy minimális feszules sincs (1. Bromos hónap)

Szóval szerintem a prolaktinnnak van inkább ehez köze.

2020. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!