Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek csak később lett...

Akinek csak később lett pozitív a tesztje, annak hány nap/hét késés után mutatta ki?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kellett volna megjönnie,pénteken teszteltem, negatív. Azóta van egy kis nyúlós váladék inkább világos barna amit csak a WC papíron látok pisilés után. Eddig ilyen nem volt. Ez lehet terhesség jele?

Illetve fodrász festette a hajamat szerdán és nem nagyon akarta a festék befogni a hajamat... Péntek óta keserű ízt érzek ha iszom eszem valamit. Ezek lehetnek jelek? Köszi


2020. júl. 19. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

A barnás váladék inkább a menszesz jele. A hajfesték, szájíz nem jel.


Az eredeti kérdésre válaszolva nekem csak egy hét késés után lett pozitív a tesztem.

2020. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1,5 héttel..

De később fogant

Úgy is született


(De hashimoto mellett!)



Minden és semmi sem a terhesség jele

Nekem jobban befogta amúgy..


Tesztelj újra és kiderül.. normál esetben nem lesz később pozi.

2020. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemvárt után 3 nappal lett látható két csík, de ez függ a teszttől is. Xepil később mutat, mint egy Predictor.

Szerintem neked meg fog sajnos jönni, mert a barnázás a kezdő menstruáció jele. Más esetben sajnos annak a jele, hogy hiába tapadt meg, leválik. Terhesség alatt nem jellemző a barnázás. Nekem volt olyan ciklusom, ahol majd egy hétig barnáztam mielőtt megjött volna (meg is jött). Gyanakszom rá, hogy ott lehetett valami, lehet terhesség volt, de lehet csak hormon gondok, de végül megjött.

2020. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor lesz később pozi a teszt, ha az a ciklus épp hosszabb lenne, mert később van ovu a megszokottnál. Ha nálad lehets, hogy később volt az ovu, tehát néha előfordul jóval hosszabb ciklus, akkor van remény, de a barnás maszatolás inkább mensit jelez illetve mellé alacsony progi szintet.


Mensikor nem szabad hajat festetni, pont azért mert nehezebben fogja be a hajat. Ugyan úgy, pl tetoválni sem ajánlatos mensi körül, mert sokkal jobban fáj.


Szóval amennyiben rendszeres a mensid, nem szokott 2-3 napnál nagyobb eltéréssel megjönni, akkor már pozi lenne a teszted terhesen. Alapvetően legkésőbb 16 nappal ovuláció után már bármelyik teszt kimutatja a terhességet.

2020. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igen, azért is mentem 2 nappal előbb fodrászhoz, mert tudtam, hogy később fog megjönni.
2020. júl. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!