Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes az ovulacios...

Ha valaki terhes az ovulacios tesztje is pozitiv?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnek kerni, hogyha valaki varandos akkor az ovu tesztje is pozitiv?

2020. ápr. 29. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Terhesség alatt nincs ovuláció....
2020. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, de nem szentírás.


Érzékelheti az lh teszt a hcgt és fordítva is.


A felépítésükben van valami közös, de meg nem mondom mi az

2020. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak mert már olvastam olyat is hogy az lh tesztje is full pozi volt es a hcg is :) ezert vagyok csak kivancsi hogy esetleg mas is jart-e mar igy vagy az a normal ugye hogy az lh teszt negativ
2020. ápr. 29. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon ritka esetben elofordulhat un. szuperfetacio is, tehat hogy terhesseg alatt megtermekenyul meg egy petesejt. De ez nagyon-nagyon ritka dolog, pár ismert eset van az egesz világon. Ugy tudom, Bagdy Emoke gyerekei is igy fogantak.


Ilyen esetben el tudom kepzelni, hogy pozitiv ovulacios teszt legyen terhesseg alatt.

2020. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2020. ápr. 29. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Már többen leírták, Én kb úgy fogalmaznám meg, hogy nem várt napján az erős pozi lh teszt terhességet jelent, viszont a negatív nem feltétlen jelenti, hogy nem terhes az illető.


Nekem pl pozi volt terhesen, nem terhesen, meg vagy hómező vagy pozi közeli, tehát nem halvány kétcsíkos, de mégse pozi.


De ugye azért jellemzően keveseknek mutatja.

2020. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemvárt napja előtt erös pozitív volt és utána is, de a terhessegi teszt negatív lett és meg is jött 3 nap késéssel.
2020. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na kipróbáltam. 😊 Nekem a terhességi tesztem pozitív, és most az lh teszt is olyan erős csík hogy mindjárt leugrik a tesztről 😅
2020. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!