Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokott lenni valakinek...

Szokott lenni valakinek peteérés körüli napokban szextől vérzés (nagyon kis mennyiségű és csak szextől)? És mitől?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg peteérésnél, középidőben, szokott lenni középidős vérzés. Nagyon kicsi, lehet csak pár csepp.

Nem lehet hogy ezt észlelted?

2010. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igen volt rá példa..peteérés körül volt pontosan mivel babát terveztünk és tudtam mikor van pé..szóval pici vérzés volt..inkább csak megfestette a papírt vagy bugyit..nem volt fertőzésem, sem egyéb bajom..elmentem nőgyógyászhoz..aki azt mondta, hogy méhszájsebem van..és mivel pé körül a méhtest lejjebb ereszkedik megpiszkálta apjuk és ezért volt a vérzés..én addig úgy tudtam, hogy méhszájsebe csak azoknak van akik már szültek..pedig nem..azóta már szültem is de szerencsére soha többé nem fordult ez elő.A másik lehetőség amitől vérezhetsz az az, hogy épp tüszőrepedéskor voltatok együtt..azt néha kísérheti pici vérzés is.
2010. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!